Jaksiemaszpolsko.com Opinie

Temat przeniesiony do archwium.
Hej.
Korzystał ktoś może z serwisu: jaksiemaszpolsko.com? Znalazłem ją ostatnio i wydaje się całkiem spoko, zajęcia z native speakerem itd. Tylko, że zanim zostawię im pieniądze chciałbym poznać jakieś opinie o nich.
poszukaj cos innego.
Coś więcej możesz powiedzieć? Koleżanka miała tam konto testowe, brała udział w jakichś zajęciach i była całkiem zadowolona. Masz jakieś doświadczenia z tą platformą?
Ja mam inne zdanie niz terii :P Używam tego i jestem zadowolony. Hyman (nauczyciel) to ogromny wulkan energii
Potwierdzam, ja już im płacę i uważam ten kurs za bardzo przyjemny. Naprawdę dużo się rozmawia więc mogłem przełamać ten strach przed gadaniem po angielsku :D
@Angron, Fozzy
Z tego co widzę to najbardziej entuzjastycznie nastawione są osoby które
zarejestrowały się tylko po to by wyrazić odmienność swoich opinii wobec terri.
Wartość takich opinii jest nieoceniona :-) W kolejce czekają pewnie nowe potwierdzenia.
Dział media o nas wygląda imponująco w miniaturach Newsweek, TVN, portal Agory
tyle że żaden z materiałów przedstawionych w tych mediach nie dotyczy angielskiego
lecz smogu, motoryzacji itp. Wszystko to sprawia wrażenie jakby ten łysawy Pan
chciał poprzez swoje happeningi za wszelką cenę znaleźć zainteresowanie mediów
by potem szumnie zamieścić je w dziale media o nas.
edytowany przez Michael_Corleone: 16 kwi 2018
@Michael_Corleone Wiesz, ja uważam, że moja opinia np jest bardziej wartościowa niż opinia terii, która nie wnosi nic :P Poza tym, trochę nie masz racji, owszem Hyman robi happeningi, filmiki na youtube itd. Ale nie po to by pisać o tym w jakimś dziale, którego nawet nie mają na stronie. On po prostu taki jest, że nie usiedzi na jednym miejscu tylko musi robić coś nowego cały czas :D A w ogóle picie do tego jak on wygląda jest nieco słabe :P
Tak, tylko moje jedno slowo (jak i opinia) jest warto tysiac twoich slow.
No tak średnio bym powiedział, tak średnio. Zresztą twoja wypowiedź to nawet nie jest opinia, bo nie podajesz żadnych argumentów czemu tak uważasz. Ja mówię, zostawiłem im swoje pieniądze i jestem zadowolony z tego co za nie dostaję :D ty natomiast napisałeś tylko, żeby szukać czegoś innego, nie sądzę żeby to była jakkolwiek wartościowa opinia
nie znałam, fajny pomysł
Temat przeniesiony do archwium.