Dobra aplikacja do nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. Chciałem się zapytać czy zna ktoś z Was aplikację na telefon w której słówka ułożone są tematycznie i można uczyć się konkretnej parti słówek poprzez odsłuch bo większość aplikacji, które ja znalazłem ćwiczy słownictwo poprzez uzupełnianie zdań albo odgadywanie co przedstawia obrazek a nie o to mi chodzi.
Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
nie znam
Cześć. Może ta? https://angielski-3000.moneyu.pl

Co prawda słówka nie są ułożone tematycznie ale jest to uwagi na to, że zawiera jeden zestaw 3000 najczęściej używanych słów, które stanowią 90% codziennego słownictwa.

Możesz je odsłuchiwać tak jak chcesz a także powtarzać je na głos i sprawdzać poprawność swojej wymowy bo apka ma funkcję rozpoznawania mowy. Ponadto notuje ona i archiwizuje za każdym razem Twoje błędy na poszczególnych słówkach i robi z tego zestawy problematycznych słówek, na które musisz zwrócić większą uwagę podczas nauki.

Dodatkowo jest też m.in funkcja dialogów (również sprawdzająca wymowę) oraz funkcja przechodzenia testów sprawdzających czy znasz znaczenie poszczególnych słów.
Spróbuj tego:
https://wordsbucket.com/

Mnie przypadła do gustu bo:
- są gotowe słowniki (w tym tematycznie)
- jest wymowa
- mogę tworzyć własne słowniki
- za darmoche
Chciałabym polecić do nauki angielskiego aplikację Khan Academy Kids, chociaż nie jest do tego przeznaczona, tylko do nauki czytania dla małych nejtiwów. W tej aplikacji są różne krótkie scenki do oglądania, różne proste polecenia do wykonania, krótkie czytanki z nagranym głosem, od bardzo prostych do całkiem zaawansowanych pod względem słownictwa, bardzo przyjemnie się z niej korzysta, można poznawać słówka w kontekście.
Ja uczę się języka angielskiego z duolingo, ale także z kursów online.
Polecam poczytać ten wątek z forum:
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/gdzie-szukac-nauczyciela-angielskiego/

Trudno o dobrego nauczyciela a aplikacje językowe i kursy trochę pełnią taką rolę kontrolną. :)
Temat przeniesiony do archwium.