Jaki kurs do nauki angielskiego? [B1-C1]

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam kursu multimedialnego i/lub online, w którym będę mógł sobie powtarzać to co umiem i uczyć się angielskiego samemu w domu. Chodzi mi o zagadnienia z poziomu B1, B2 i C1. Głównie kładę nacisk na słownictwo i rozumienie ze słuchu, ale chodzi o kompleksową tematykę. W międzyczasie będę też ćwiczyć rozmowę po angielsku na stronach, gdzie płaci się abonament i można rozmawiać z ludźmi z całego świata na wybranym poziomie. Potem zamierzam się zapisać do szkoły językowej i zdać egzamin FCE. Wybrać prof. Henry'ego, SuperMemo czy może jeszcze coś innego?
Po co ci jakieś kursy na tym poziomie? Ja bym sie uczyła z youtube, masz tam i nacisk na słownictwo, i rozumienie ze słuchu, i bardzo kompleksową tematykę.
W internecie masz wiele propozycji sam jestem z okolic Wrocławia i bardzo dużo szukałem kursów stacjonarnych. Na szczęście znalazłam kursy online, które nauczyły mnie mówić i pokazały, że w domu tez można nauczyć się języka angielskiego.
Do nauki z kursami online zainspirował mnie ten wpis https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/kurs-angielskiego-we-wroclawiu-opinie/

Myślę, że warto się uczyć języka w domu nic nas nie goni, możemy siadać do nauki kiedy chcemy.
ada, to nie wypada pisac o sobie raz szukalem, a potem znalazlam
w dodatku jezeli firma moze sobie pozwolic tylko na darmowe reklamy, to znaczy, ze jest slaba.
edytowany przez mg: 31 gru 2019
przepraszam poprawiam *ZNALAZŁEM
pisałem na telefonie i mój słownik głupieje, mniejsza z tym dzięki za czujność i szybką ocene :)
edytowany przez Adrian45: 05 lut 2020

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia