Generator słówek z książki, filmu, serialu, muzyki - aplikacja z dobrym algorytmem powtórek

Cześć, tworzę aplikacje do nauki słówek. Powtórki zrobione są w oparciu o metodę Leitnera - 1, 3, 7, 30 dni. Głównym założeniem jest nauka słówek z serialu, muzyki, filmu, książki. Obecnie można wrzucić pdf lub txt z książką, napisami do serialu, artykuł naukowy, tak naprawdę cokolwiek. Docelowo chcę się podpięć pod bibliotekę napisów i tekstów, aby móc łatwo wyszukiwać teksty bez konieczności wgrywania pliku. Dajcie znać co myślicie na tym początkowym etapie i czego wam brakuje. Nowe funkcje pojawiają się 2-3 razy w tygodniu, więc jeśli coś potrzebujecie jest szansa że szybko pojawi się w kolejnych aktualizacjach :)
https://apps.apple.com/app/apple-store/id6474883971?pt=118656094&ct=forum&mt=8
Wyrzuć ta aplikacje i zacznij tworzyć interaktywna aplikacje do budowania zdań i ćwiczenia dialogów. Jeszcze się nikt nie nauczył mówić od uczenia się slowek.
Dzięki za opinie. Celem aplikacji nie jest nauczenie nikogo nauki języka na poziomie podstawowym, do tego są już rewelacyjne aplikacje i nie widzę potrzeby z nimi konkurować. Moja apka służy do wzbogacenia zasobu słownictwa specyficznego dla danej książki, artykułu naukowego czy filmu. Mam zamiar rozszerzyć ją o inne języki i otworzyć się na naukę fiszek ogólnie, niekoniecznie językowych. Wysoko na liście priorytetów mam wyświetlanie przykładowych zdań, żeby poprawić wyniki automatycznego tłumaczenia i pomóc w zapamiętywaniu w kontekście dzieła które mamy zamiar przeczytać, wysłuchać, obejrzeć. Docelowo pewnie przydała by się możliwość podejrzenia definicji (gdyż słowa specyficzne dla danej dziedziny mogą być niezrozumiałe również w ojczystym języku).

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa