Angielski Mówisz i rozumiesz

Temat przeniesiony do archwium.
Wczoraj otrzymałem email z informacją o programie "Angielski Mówisz i rozumiesz", który można znaleźć i kupić na stronie http://www.jezykiobce.pl/angielski_mir.php.

I znów jeszcze go nie znam ale polecam, ponieważ Wydało go Wydawnictwo Edgard Multimedia (Wydawca Profesorów).
Jesli ten program jest zbudowany jak "Angielski w Pigółce 3"?
Hejrnrnprogram wyglada na zupelnie nowa wersje, ma m.in lekcje dla zaczynajcych nauke czego w pigulce nie bylo.rnO ile angielski jako tako znam - moze siegne po hiszpanski...rnrnpozdrawiamrnDenis
Bejotka kurs który tu polecasz ,polecasz go dla jakiego poziomu znajomości języka,bo jest Henry 5 rozumienie ze słuchu i konwersacje,który byś mi polecił aktualnie uczę się z supermemo rozmówki w miesiąc oraz method Callan 4 stage tu już chodze do szkoły
X razy pisałem już o tych kursach. Poszukaj tych postów. Znajdziesz przez hasło edgard w wyszukiwarce. Poza tym wejdź na stronę wydawnictwa. Tam znajdziesz więcej informacji. Nie mozna polegać tylko na postach internautów.
zwracam się do Ciebie bo zapewne masz duże doświadczenie znasz programy bo zapewne dostajesz wersje testowe tak mysle a ja prosze o rade nie o ocene.
Nie dostaję wersji testowych. Napisałem już, wejdź na stronę http://www.edgard.com.pl Poczytaj i wybierz wg własnego uznania. Ja mam zaufanie do wszystkich programów tej firmy. Jednak nie znając twojego poziomu zaawansowania nię moge polecić Ci żadnego.
Ściągnęłam sobie supermemo 98 ale jak to obsługiwać.Proszę o pomoc
Podaj maila to wysle eboka,a tak to sugeruje usiąść przed kompem i klikać po sm i klikać po sm ąz sam zaskoczysz a ebok ci w tym troche pomoże
SuperMemo 98 to tylko program. Sam niewiele Ci da, potrzebne są do niego bazy. Najlepiej kup Rozmówki w miesiąc, bedziesz miał 3.500 tysiaca słówek i wyrażeń do nauki, ale to jest bardzo prosta baza. Wszystkie możliwości SM pokazuja bazy Easy English, mozesz je kupić za niecałe 5 zł z magazynem "DVD O'Key". Tylko pamiętaj w nieparzystych numerach tego magazynu jest Płyta DVD z filmem i CD z Easy English, w parzystych tylko DVD z filmem.
Do Marunia mój email [email] za pomoc
Zgadzam sie z bejotką. Programy edgara sa super. Sam po sobie widze że nauka z tymi programami jest przyjemna. Ja jestem na poziomie poczatkujacym i ucze sie z kilku programow- Angielski z Cambridge, Profesor Henry 5.0 Słownictwo poziom 1&2, Profesor Henry 5.0 Gramatyka i też z programu Angielski Mówisz i rozumiesz, a jak mam czas to oglądam filmy tylko w wersji angielskiej.Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia za granicą