Prog do angielskiego - ciezkie pytanie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.

Moj braciszek mial kiedys taki fajny program do nauki angielskiego na 7 plytach chyba. Preblem polega na tym, ze nia mam pojecia jak sie nazywal, a on go komus pozyczyl i nie wie komu.

Program mial mozliwosc sluchania slowek, a pozniej mowilo sie do mikrofonu do skutku (az nie bylo dobrze). Byl taki kolorowy z jakimis zagadkami do roziwazania. Z tego co wiem, to byl sprzedawany w komplecie z mikrofonem. To bylo jakies 2-3 lata temu.

Jesli ktos wie co to mogl byc za program, to niech pisze nazwe, moze mi sie skojarzy. BARDZO PROSZE O POMOC
to moze byc euro plus reward
raczej nie
Obstawiam podobnie. Jeśli dobrze kojarzę, to liczba CD, mikrofon gratis i kolorowe ćwiczenia się zgadzają.

Jeśli nie to, to może Tell me more?
Najprawdopodobniej był to program Tell Me More v. 4.00.
Juz wiem, co to byl za program. Mojemu braciszkowi w koncu sie przypomnialo. Byl to English+, tylko jakas wczesniejsza wersja.

Szukalem w internecie English+ Nowa generacja, ale znalazlem w jednym sklepie i jeszcze nie bylo. Czy ktos wie moze gdzie mozna go kupic za w miare przyzwoita cene??
Program English+ był wydany na płytach DVD PC Word Komputera. Nie wiem czy to była całość czy tylko jeden poziom. W Warszawie mozna go dostać na stoisku bukinisty (nie wiem jak to lepiej nazwać, moze DVDisty:)) ) w Alejach niepodległości miedzy SGH a giełdą komputerową.
Witam.

Jesli udaloby Ci sie znalezc w ktorym wydaniu PS World Computer, to by było fajnie.
Niestety nie mieszkam w Warszawie.
Na płytkach dołączonych do pisma jest zazwyczaj baza zawartości wszystkich płyt, wczytaj i poszukaj, albo napisz do redakcji.
Nie bardzo czytuje PC World Komputer, wiec nie mm tez zadnej plytki. Jesli masz jakos plytke, to bylbym wdzieczny jakbys mogl/la mi to sprawdzic. Z gory dzieki.
Temat przeniesiony do archwium.