Jak to w końcu jest?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Mam dylemacik :). Nie jestem czegoś pewien.

Czy to jest tak, że jak kupię SuperMemo English Basic to wszystkie słówka będą w ładnie oprawionej graficznie bazie i każde słówko będzie nagrane? Chyba nie wygląda to tak jak sam programik np. na http://www.admin.neostrada.pl ???

Zresztą teraz w sklepach to za 59zł to jest SM 2002 tak?

Proszę doradźcie czy warto go kupić, nie mogę się zdecydować...

Pozdrawiam, Piotr

P.S. Bejotka doradź!! Nie chciałbym potem żałować..
Już tyle razy pisałem, że wszystkie komercyjne pakiety z bazami SuperMemo dostępne w naszej sieci handlowej są oparte na wersji Multimedia SuperMemo, że chyba więcej nikomu już więcej nie odpowiem.

Wersje Supermemo 2000 i Supermemo 2002 są przeznaczone dla bardzo zaawansowanych użytkowników SM, którzy mają kilkuletnie doświadczenie w korzystaniu z tego programu. Jesli ktoś twierdzi, że od pierwszego wejrzenia ocenił jego cudowne właściwości i nauczył się dzięki niemu 1000 słówek, to zwyczajnie kłamie. Co prawda w sieci można znaleźć informacje o komercyjnych pakietach SM2002, ale dotyczą one głównie sprzedaży na zachodnich rynkach.

Wracając do naszych warunków, to wszystkie pakiety: Basic English, Power Words, Speedup! Proficiency! i SuperMemo FCE mają przyzwoity interfejs graficzny i prawie wszystkie zwroty są nagrane.

Przykro mi to pisać, ale muszę - tylko idiota może się spodziewać, że ktokolwiek może mu przysłać jakikolwiek pakiet z dźwiękowa wersją bazy emailem!!!
Mam pytanie do bejotki. Korzystam z nauki w Supermemo w internecie.
Od wczoraj pojawia mi się komunikat, że jest modernizowane. Nie mogę sie zalogować i uczyć. Opuściłam jesden dzień nauki z powodu wyjazdu. Od powrotu nie mogę się połączyć . Proszę o pomoc bejotke, bo zna się na rzeczy. Pozdrawiam wszystkich.
Niestety, nie jestem, jak tu niektórzy pisali, etatowym pracownikiem Supermemo Worldu. Nie wiem jak długo będzie trwała przebudowa tej strony. Po pierwszej informacji z tego forum chciałem zalogować się na stronie SM on-line i podobnie jak Tobie nie udało mi się. Musimy cierpliwie czekac, aż webmaster Sm upora się z wszystkimi zmianami, jakie chce tam przeprowadzić.
Bardzo dziękuję. Nie uważam cie za etatowego pracownika. podoba mi się, że pomagasz błądzącym .Też sie sporo dowiedziałam od ciebie.
Dobra bejotka .. myślę, że rozumiem.. :] Ale ejstem ciemny wiec jeszcze kilka pytań. Czy warto jako pierwszy konktakt z Supermemo używać kupionego w sklepie SM Basic English (ten zielony)? Czy lepiej przez pewien czas zadowolic sie programem sciagnietym z podanej wczesniej strony uczac sie samodzielnie stworzonych baz?

Proszę pomóżcie!!

Z tym idotom to się zgadza chyba, że ludzie już wymyślili maile wielkości ponad 500 mega :D
Zawsze warto korzystać, przynajmniej na początku z profesjonalnie stworzonych baz. Basic English ma liczącą prawie 3000 słów i zwrotów bazę słownikowa, ponad 2.500 przykładów gramatycznych i ponad 260 czasowników nieregularnych.

Niezależnie od zawartości tych baz mozesz tworzyć własna bazę korzystając z tego samego programu MSM. Na razie nie zawracaj sobie głowy SM2000.
Ok rozumiem, dzięki.
Narazie mimo wszytsko zajmę się SuperMemo 2000 (dopoki nie zaoszczedze na Basic English), tworzę sobie bazę japońskiego, szkoda, że muszę pisać fonetycznie :( japońskie znaki nie wchodzą :(

Bejotka masz moze gg? Z chęcią bym poagadał jakbym miał pytanie a nie ze stale na forum do Ciebie piszę :).
Pozdrawiam, Piotr
Od dzisiaj można już uczyć się korzystając z pomocy SuperMemo online. Przed chwila sprawdziłem.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa