Supermemo ilośc słów dziennie

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć
Zakupiłem Basic English. Nie wiem ile najlepiej słów uczyć sie dziennie.Chodze na angielski 6 semestr uczę się dziennie słownictwa w domu min. za pomocą książek English Vocabulary in Use wyd. Cambridge. Nigdy nie używałem w tym celu programu.
Zadaję to pytanie bo słownictwo na początku Basic English jest proste a nie wiem jak dokładnie wyglądają powtórki (czy nie zajmują dużo czasu)
-Czy zakupić Speed Up! i uczyć sie równocześnie obu wersji
-Czy zrezygnować z Basic English i uczyć się za pomocą Speed Up!
-Czy dobrać odpowiednią ilość słów na dzień(ile?) i przerobić cały Basic a następnie przejść do Speed Up!
Za odpowiedź dziękuję
Już na podobne pytanie odpowiadałem kilka razy, ale nie bedę osyłał Cie do wyszukiwarki.

Moim zdaniem powinieneś się uczyć w tempie 50 nosych słów dziennie. Jeśli przejdziesz do poziomu zaawansowanego SM, to na dole ekranu zobaczysz tzw \"Status bar\" czyli licznik. Wg niego będziesz mógł rozpoznać kiedy osiągnąleś piećdziesiątkę.

Powtórki przekroczą po kilku dniach 50 ale nie przejmuj się z czasem powtórki będą zajmowały Ci coraz mniej czasu.

Po dwóch miesiącach zainstaluj bazę w wersji angielsko-angielskiej i pracuj z nią w tempie 20-30 nowych zwrotów dziennie. Z kontynuowania nauki z bazą polsko-angielską możesz zrezygnować.

Dopiero potem możesz kupić Speedup! i uczyć się w tempie 30 dziennie.
Równolegle powinienes uczyć się z bazy English Grammar.

Życzę sukcesów.

BJK