SuperMemo - ciekawa alternatywa

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

znalazłem ostatnio w Internecie ciekawą alternatywę dla programu SuperMemo. Jest to działający on-line system lingopronto.com. Według mnie, korzystanie z niego jest nawet przyjemniejsze od używania SuperMemo. Ma wiele interesujących funkcji ułatwiających współpracę z nim :) Szczególnie gdy uczymy się również innych języków niż angielski - ja np. dodaję sobie tam również słówka francuskie. Nie wyobrażam sobie dodawania francuskich akcentów w oryginalnym SM. Na tej stronie natomiast ich wpisywanie zostało bardzo uprosczone.

Gorąco zachęcam do korzystania - http://lingopronto.com i podzielenia się swoją opinią :) Ciekawe, czy macie podobne odczucia...

Pozdrawiam,
t
witam... no ja sie tam zalogowałem do tego.... ale jakoś nie mam chcicy dodawania własnych baz... przepisywania słówek... nie chcę nikogo zniechęcić oczywiście, ale wydaje mi sie że na www.ang.pl można zrobić to samo... Ja do nauki słówek, to używam Profesor Klaus i Henry (4 albo 5) i Supermemo extreme... a jakby ktoś sie jeszcze nie wiedział o istnieniu to polecam gazet "English Matters", "Deutsch Aktuell" i "Busines English magazine". Możecie se zamówić archiwalne i aktualne na www.colorfulmedia.pl

Uzdrawiam wszystkich
To jest zwykły klon SuperMemo w wersji on-line. Moim zdaniem nie warto sobie nim głowy zawracać.

W SuperMemo możesz tworzyć dowolne bazy dla prawie każdego języka. Francuskiego też, najlepiej o tym świadczą komercyjne bazy "Parlez avec nous" i "Rozmówki francuskie w miesiąc". W jednym z konkursów na najlepszą bazę SuperMemo, które byłu organizowane na łamach miesięcznika "Bajtek" zwyciężył autor bazy wspomagającej naukę JAPOŃSKIEGO.

Nie zauważyłem tez możliwości odsłuchiwania słówek w trakcie nauki, a to dyskwalifikuje system.

>- ja np. dodaję sobie tam również słówka francuskie. Nie wyobrażam
>sobie dodawania francuskich akcentów w oryginalnym SM.


Cóż masz bardzo słabą wyobraźnię.