...żeby choć jedna owieczka przeczytała...

Temat przeniesiony do archwium.
WItam...już od baardzo długiego czasu siedzę na kompie, suzkam opini o programach, informacje te są bardzo chaotyczne,na ciągle to nowych postach pojawiają się zirytowane literki "przecież to już było", ja wiem i rozumem, ale mimo,że siedże którąś godzinę, nie mogę znaleźć tych wcześniejszych wpisów mnie interesujących.Bardzo zatem prosze o ukojenie mojej starganej duszy.

CHciałam się dowiedzieć czy jest jakaś zasadnicza różnica między supermemo i prof. Henry'm?
JEstem na poziomie FCE, nigdy nei mialam do czynienia z żadnym z programów, nie wiem jaka wersja będzie odpowiednia, English?No problem! Speedup, inna? prosze doradzcie,
Czy program ten należy zakupić, cyz jest możliwość jego ściągniecia z sieci?
czy projektowanie własnych baz danych jest rzeczywiście takie problematyczne jak często o tym czytałam?

Na prawdę, bardzo dziękuję za odpowiedź, która pomoże mi wybrać coś już konkretnie!
dobra, cofam to co napisałam wcześńiej, ...przysiadłam jeszcze raz i zaczęłam szukać ponownie...Prosze tylko o prześledzenie tego, czy mój tok rozumowania jest prawidłowy, zdecydowałam się na speed up, czyli rozumeim,że jak go zakupie,to w komplecie mam płytke instalacyjną oraz dodatkową jakby bazę danych pogrupowaną tematycznie, wraz z ćwiczeniami różnego rodzaju stworzoną jak to zotsało już powiedziane bardziej przez komputerowców niż językowców, mniejsza o to, i po wdrożeniu się w obsługę, mogę ćwiczyć i uczyć sie z tematów i zakresu słownictwa zawartego na plytce speed up! jak i w przyszłości tworzyć własne bazy z możliwością, incremental reading. Jest równeiż możłiwość ściągnięcia udostęppnionych baz i jakby wdrożenia ich do naszej bazy, bez tracenia czasu na ich wprowadzenie. Czy ten tok rozumowania jest poprawny? JA niestety zdaję sobie sprawę z tego,że w momencie, gdy będe się wdrażałam w tajniki tego programu, bęe mieć mnóstwo pytań, ale czy to co napisałam, jest sensowne w generalnym kontekście działania SM??
prosże o sprostowanie lub potwioerdzenie, i oświecenie mnie w kwesti jaka wersja SM dodawana jest do speed up!
Wielkie dzięki z przeoraszam za literówki jak i zamiszanie:]Ale taka moja uroda chyba...

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia