Euro plus reward dla początkujących????

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Miałem demo euro plus z cambridge. Czy to jest faktycznie kurs dla początkujących? gramatyka po angielsku, TYLKO ĆWICZENIA, żadnego wstępnego słowa. Po prostu uruchamiasz program i wypełniasz ćwiczenia. Gdzie tu nauka? ja bym to nazwał repetytorium. A reward czym się różni?
Ja mialem kiedys Rewarda (wszystkie poziomy) i jest tam dosc duzo materialu dydaktycznego, z regulkami i slownictwem. Tak wiec jest chyba bardziej jako do nauki, a nie jako do powtorek.
mówiąc o materiałach dydaktycznych, masz na myśli gramatykę? to wszystko jest po angielsku (chyba, że jest wiecej tego w pełnej wersji, MIAŁEM DEMO) tłumaczyć można tylko pytania i polecenia i ewentualnie odpowiedzido zadań. Myślałem, że z jednej strony to dobrze, bo zmusza do myslenia ale - Może w 1 poziomie nie byłoby większych problemów, myślę, ale co z kolejnymi? mógłbyś mi opisac trochę tego reward'a. Głównie mi chodzi o to jak wygladaja lekcje, bo dość sie oczytałem o tym, ille tam jest materiału, jaka technologia itp. itd. z góry dziekuje.
Nigdy nie opieraj się na wersji demo. Ona zwykle demonstruje tylko niektóre właściwości wersji pełnej.

Pakiet EuroPlus+ Reward jest elektroniczną wersją drukowanego podręcznika. Instaluje się zawsze w wersji językowej systemu Windows. Nie mniej jednak wszystkie instrukcje i wyjaśnienia są po angielsku. Jednak gdy najedziesz kursorem na interesującą Cię frazę instrukcji wyświetli się po polsku.
Kupiłam EuroPlus+ Reward (jeszcze nie doszła przesyłka). Czy warto do tego kupić dodatkowo książki drukowane (można stosunkowo niedrogo na allegro...)? Dla osoby uczącej się angielskiego praktycznie od zera i raczej samodzielnie (z ewentualną konsultacją u kogoś w rodzinie ze średnim angielskim lub korepetycje w przyszłości, jeszcze nie wiem).

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia