Supermemo 2006-jedna czcionka do całej zawartości

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
1. Zainstalowałem program Supermemo 2006. Tworzę własne bazy, niestety nie mogę zmienić parametrów czcionki dla wszystkich słówek.

Z menu Supermemo 2006 wybieram Tools -> Options -> Fonts -> Stylesheets. Ustawiam font załóżmy na 11 pkt Arial. Pierwsze okienko z pytaniami zmienia się. Niestety drugie okienko już nie. Wygląda to tak:
http://img405.imageshack.us/img405/6513/schowek02r.png
Wybrałem różne opcje obok stylesheet i również to nic nie skutkuje. Co zrobić, żeby wszystkie słowa miały jedną, ustaloną przeze mnie czcionkę?

2. Jeżeli przez przypadek kliknąłem prawym przyciskiem myszy na słowo i wybrałem Text -> Read only, jak powrócić do poprzedniego trybu?
Proszę o pomoc.
Tworząc jakąkolwiek bazę do programów MSM i SuperMemo200*. Musisz najpierw obracować szablon (Template). W który zdefiniujesz wszystkie składniki dla poszczególnych elementów. Fonty dla pytania i odpowiedzi nie muszą być, a nawet nie mogą być takie same. NP jeśli pytanie jest polskie, to font powinien zawierać polskie znaki diakrytyczne, dla angielskiej odpowiedzi zbiór fontów powinien zawierać np znak funta.

Jeśli odpowiednio zdefiniujesz szablon, to nadaj mu właściwość "default" i odtąd wszystkie fonty będziesz miał zgodne z tym szablonem.

« 

Inne

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie