Proszę o pomoc.Europlus+ Reward Millenium

Temat przeniesiony do archwium.
Mam problem z Reward Millenium.Chciałem uczyć się od poziomu zaawansowanego wiec zdobyłem płyty 7 i 8 kursu.Zaistalowalem Setup'em ze strony firmowej,zaistalowalem patch'a bo podobno trzeba żeby chodziło pod XP i jak uruchamiam to pokazuje sie napis "Proszę włożyć dysk z materiałem kursu".Czy ktoś może mi pomóc?Byłbym bardzo wdzięczny
Bardzo prosze o pomoc.
Kupiłeś u kiepskiego pirata i tyle :D

Tak podejrzewam, bo mam oryginał i chciałem sobie zrobić kopię zapasową, a że płyta ma zabezpieczenia przed kopiowaniem a ja o kopiowaniu płyt nie wiem nic, to mi ta "skopiowana" płyta dawała takie same efekty: niby wszystko było na niej (katalogi i pliki), ale po włożeniu do napędu pisało "proszę włożyć płytę" i tyle.
No to lipa w takim razie ale dzięki za info.A wie ktoś może jak to ominąć?
Heh oficjalnie napiszę to tylko dla tych którzy mają oryginalnego Rewarda i chcą zrobić sobie jedynie kopię zapasową programu (co jest zgodne z prawem). Jeżeli mój wpis łamie regulamin forum-proszę o jego usunięcie :)
Na stronie http://ufocrew.cjb.net/ znajdziesz plik ufo_euro.zip. Po rozpakowaniu będziesz miał plik Disk.exe. Ten plikn(disk.exe) wklejasz do katalogu w krórym zainstalowałeś program (chyba c://program files/Europlus albo jakoś tak). (tam już jest plik o tej nazwie, należy go zamienić na ten co ściągnąłeś z tej strony).

Po wklejeniu pliku do katalogu nie powinno być problemów, jak bedą to pisz.
No wszystko byłoby fajne gdyby nie to,że te cracki są pod Windows 98 a ja posiadam Windows XP. Czy da się coś zaradzić?
Po rozpoakowani miales plik o nazwie Disc.exe?
Wkleiłeś go tak jak pisałem?

U mnie działa zarówno pod 98 jak i XP. Jeżeli zrobiłeś tak jak pisałem i nadal nie działa to nie wiem co jest tego przyczyną :(
Zrobiłem tak jak mówiłeś i nic.Może ktoś wie co z tym zrobić?
hi,
poprzednio napisałem żebyś ściągnął plik ufo_euro.zip , a to miał być plik ufo_rewa.zip (w tym pierwszym nie ma pliku disk.exe).
http://geocities.com/siliconvalley/bit/1822/ufo_rewa.zip
No tego już domyśliłem się wcześniej ale i tak nie dziala.No nic trudno.
no je tez mam z tym problem i staram sie i staram a tu nic :( mam nadzieje ze w koncu ktos znajdzie na to pomysl
Profesor Henry – gramatyka i rozumienie ze słuchu.
Nareszcie się zdecydowałem i złożyłem zamówienie na powyższy program – mam nadzieję ze warto było.
Proszę osoby, które mają jakieś doświadczenia z tym programem o podzielenie się swoimi uwagami.
pozdrawiam
Jest .W końcu mi się udało.Jeśli ktoś ma taki problem jak opisywalem to już mowie co zrobić.Trzeba odłączyć wszystkie stacje CD i(no oprócz tej z której instalujemy) i dodatkowe dyski twarde.No i po zainstalowaniu programu i patch dziala bez zarzutu.Później z powrotem można podączyć wszystko i działa.
Nowe instalatory pod XP w wersji Millenium
znajdziecie szybko z pomocą eMule lub eDonkey
lub ze strony wydawcy Young Digital Poland SA tj.
www.ydp.com.pl

Jeżeli chodzi o patche eliminujące "szare okna"
to zapraszam na:
www.wysokomazowiecki.pl/center.htm
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa