PROSZE o pomoc! w sprawie języka angielskiego :)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie :) jestem tu nowym uzytkownikiem i widze że forum tej strony jest bardzo pomocne i ludzie są tu świetni :) Mam spory problem :( za 4 miesiące wyjadę do anglojęzycznego kraju (KANADA) do pracy w firmie transportowej a dokładnie na żóraw samojezdny ( dzwig ).W JĘZYKU ANGIELSKIM rozumie prawie wszystko około 80% zwrotów,słówek ale mam problem z wypowiedzią.Pracowałem w irlandi około roku i tam dużo próbowałem konwersować z osobami anglojęzycznymi lecz mam blokade że powiem coś zle albo nie w temat i na tym kończy się moja rozmowa z kim kolwiek.Obecnie korzystałem z usługi 1000słów od Paweł i Sebastian ale po 2 miesiącach stosowania tej opcji słówko napisane,wypowiedziane przez lektora a następnie przez moją osobę nie skutkuje najlepiej.Mam bardzo dużo czasu na nauke angielskiego i cały ten czas chce nauce poświęcić ale problem mam z pieniędzmi żeby w angielski zainwestować,nie mówie tu o paru złotych tylko o setkach :( Jeśli jest jakaś osoba która jest mi w stanie pomuc np. podesłać zwroty dotyczące mojej pracy,słówek,zdań może jakieś aplikacje,formy audio albo z czego korzystać żeby akurat w tym temacie się nauczyć chodzby formy podstawowej żeby się dogadać w pracy.Bardzo prosze o pomoc :)
Witam,
myślę, że warto by było zerknąć na ten link http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/general/
SUPER strona naprawde :) lecz potrzebuje czegoś konkretnie z pracy przy transporcie :) coś w stylu zwrotów związanych z moją przyszłą pracą typu
-musimy to przenieść o 4 metry w prawo - tłumaczenie po angielsku (jak się mówi)
-podnieś to i przełóż na samochód - tłumaczenie po angielsku (jak się mówi)
-musimy to załądować i przewieść jeszcze dzisiaj - tłumaczenie po angielsku (jak się mówi)
-jedziemy się załadować do.. - tłumaczenie po angielsku (jak się mówi)
wszystko związane z transportem i ogólne zwroty które mogą mi się sprzydać w pracy przy transporcie ogólne :) bardzo proszę o pomoc.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Szkoły językowe