filologia ang w Lodzi

Temat przeniesiony do archwium.
Cze wszystkim, czy ktos z obecnych zdawal, lub bedzie zdawac do Lodzi na magisterskie uzupelniajace? podobno jest egzamin ustny z metodyki, czy znacie szczegoly? moze pytania z ubieglych lat...
To baredzo pilne egzamin bedzie za kilka dni


Dzieki
Hej Ilona! Słyszałem, że anglistyka w Łodzi niestety nie należy do najlepszych. Ludzie mówią, że nie traktuje się ich poważnie i w większości są studiami rozczarowani. Czy mogłabyś napisać o swoich wrażeniach i doświadczeniach związanych ze studiowaniem na tej uczelni? Pozdrawiam
ja zdawalam tam w 98 roku, nie bylo metodyki na egzaminie, bo pozniej sie dopiero wybieralo czy chce sie literaturke czy metodyke, wiec nie rozumiem, dlaczego wszystkich mieliby trzepac z metodyki.. NIe polecam uczelni, moj profesor na pierwszych zajeciach dal nam do zrozumienia, ze jestesmy banda lachudrow, ktorzy nie powinni tam byc, mgr sie nam nie nalezy, bo nie wladamy 3 jezykami nowozytnimi plus jednym starozytnym.. swoja obrone wspominam wstreciarsko i gdybym mogla cofnac czas, cofnelabym. Poszlam do Lodzi tylko dlatego, ze powiedzino mi, ze jest to akredytowany uniwerek w USA< poniewaz wiedzialam, ze bede tu mieszkac zalezalo mi na papierze. Po koledzu, gdzie profesor byl dla ucznia, taki olewajski styl mnie zupelnie odrzucil...
Tak było 3 lata temu. Czy orientuje sie ktos z Was jak jest teraz? Czy żeby dostać sie na FA uzupeł magisterskie (zaoczne) jest jakiś egzamin? Jak Wasze wrazenia bo w sumie nie wiem , gdzie zdawać?
ja tez jestem zainteresowana bo nie wiem czy tam zdawać niech ktos sie wypowie
nikt nic nie wie?
sssssssssssssssssssssssssssp!@!#!@#@!#!@~~~~~~~~~~~~~! :)
ZASADY PRZYJEC DLA KANDYDATOW

Rozmowa kwalifikacyjna, w ktorej bedzie oceniana kompetencja jezykowa oraz znajomosc problematyki seminarium dyplomowego- licencjackiego

niestacjonarne, zaoczne II stopnia, filologia angielska UŁ
ale kto wie z doswiadczenia?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Egzaminy