filologia angielska na uni. wrocławskim

Temat przeniesiony do archwium.
hej. Czy ktos planuje studia na wydziale filologii angielskiej na uniwersytecie wrocławskim? Jakie przewidywania procentowe po maturze? Ja mysle ze niestety bede miala ok 90% i troche sie zaczynam bac:> piszcie!!!!!!!!!!:-)
na jakiej podstawie to oceniasz masz jakies wyniki czy odp?! 90%i sie boisz, a glowa Cie nie boli bez urazy?!
oh gee, 90% i niestety??? no nie robcie sobie jaj, ale przeciez to bardzo duzo!
a na UWr i tak najwiecej osob jak zwykle wylozy sie na rozmowie, bo jak nie ma pisemnych to beda maksymalne ustne (tak cos przypuszczam:/)

pozdrawiam i zycze Wam wszystkim powodzenia.
czesc ula ooo ja tez bede miala gdzies taki wynik a skladam papiery na uwr ;)) co bedzie to bedzie a jak nie sprobuje to potem bede sobie wypominac=>> poza tym mam nadzieje ze wszyscy nie beda mieli 100% ;PP.takze nie panikuj i troche optymizmu
pzdr ;***
sprawdzalam wyniki na kilku stronkach, oczywiscie nie oficjalne ale jakies tam sa:> Tez mam nadzieje ze nie zbiora 200 geniuszy ze 100% procentami ale mam troche stracha. Generalnie ustnych sie tak nie boje bo w mowieniu jestem o niebo lepsza niz w innych skillsach ale... trzeba sie jeszcze na nie zalapac:) Tez zycze powodzenia i mam nadzieje ze sie spotkamy na wstepnych pod koniec lipca:**:-)
to powodzenia i mam nadzieje, cya in october:)
ula ooo a skladasz tez na wieczorowy ang?? czy tylko na dzienny a jak nie do wrocka to gdzie jeszce skladasz??

a do mr julka : ty to sie na pewno dostaniesz ;pppppp z tego co wiem ;)) och jak my ci zazdroscimy ;))

pzdr i oby c u
tylko ciiiiiiiii co i jak;))) a teraz juz moge powiedziec o sobie absolwent anglistyki:))) bo jeszcze tylko mi obrona zostala za rowno 15 dni:D

pzdr. i oby cya (ja mam egz we wrzesniu, a kiedy Wy?)
hi englishsummerrain:-)))) skladam na dzienny... szczerze mowiac nie wiedzialam ze trzeba osobno na wieczorowe i dzienne;p heheh Nom skladam jeszcze do poznania i moze do opola (ale tam nie chcialabym studiowac).
Pozdro dla wszystkich:* nomm obyyy
aha, zdaje ktos z was CAE teraz?? we wrocku np.:-)
ja zdaję i chyba nawet wiem kim jesteś ;))
właśnie dzisiaj wreszcie dostałam Statement of Entry, speaking i listening mam 11 czerwca dopiero ;D

z kolei jeśli chodzi o maturę PR to póki co na pewno mam jeden błąd i jednej rzeczy nie jestem pewna, bo chyba nie ma jeszcze oficjalnych odpowiedzi...? Poza tym chyba wszystko pozostałe ok, czyli jak dobrze pójdzie z wypracowaniem to może i 99% będzie? ;DD
heheh, nom jesli jestes z LO2 to na pewno sie znamy:-)
Dopiero?? ja mam list&speak 14 czerwca, a jak wiadomo 15 reszte wiec dzien po dniu. Nie usmiecha mi sie to... ale coz:/:)

To dobrze Ci poszlo widze:-) Ja mam w sumie 2 bledy w gramatyce (czyli 1pkt w dół) ale listeningu nie jestem pewna i raczej bede tam miala jakies bledy.
Zdawalas juz historie? Ja mam jutro bio. i to by bylo na tyle z maturka:) pozdrawiam, hej:***
hehe, no widzisz, nie ukryjesz się przede mną ;DD
ja też w sumie nie jestem pewna listeningu, ale raczej tego o pogodzie na podstawowym ;) Na rozszerzonym chyba wszystko ok, chociaz głowy nie dam. No i okazało się, ze tam rzeczywiście było "submarine" :))
A historia... ehh, średnio muszę przyznać, ale chyba 30% będzie ;DD Najzabawniej było na rozszerzonym, pisałam wypracowanie o zmianach w społeczeństwie polskim w okresie Polski Ludowej, ale ktoś będzie miał ubaw jak to będzie czytał, bo zdaje się trochę bzdur napisałam ;)
pzdr. i 3mam kciuki za biolę ;)

aha, napisałam "dopiero" tyym sensie, ze jeszcze miesiąc czasu mam, w końcu sesja egzaminacyjna zaczyna się już 23 maja ;) Mogło byc gorzej ;)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą