Filologia - Business English

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc zastanawiam sie nad takimi studiami, podobno w Sosnowcu sa m.in. ale wolalabym studiowac w Warszawie pod waruniem jak zdam egzamin, powiedzcie czy wogóle warto i co one daja, czy to sa normalne studia, czy sa cieżkie, jestem na pewno osoba, która będzie sie uczyc, ale czy te studia maja sens, czy lepiej isc na taką ogolna filologie bez takiej specjalizacji, czy sa trudniejsze od studiów bez specjalizacji, poza tym nie wiem czy nie mieszam troche w moich pytaniach, wiec z gory sorry, pzdr
W Sosnowcu jest tylko Kolegium Jezyka Biznesu, ale w tym roku byl wstrzymany nabor i nie wiem, czy przypadkiem nie zamierzaja tego zamknac. Na uniwerku jako takim nie ma spec. business english.
wiem, ze jeszcze w paru miejscach gdzies sa takie kierunki czy specjalizacje, a czy warto wogóle taką specjalnosc robic, czy te studia mnie nie ogranicza i np. bede slaba z anielskiego ogólnego, tak nie do konca wiem na co sie zdecydowac, wlasciwie juz bylam na 100% na to zdecydowana, teraz znajomi zasiali mi watpliwosci - czy po takich studiach tez jestem filologiem? czy móglby sie odezwac absolwent takiego kierunku, pliiiiiiiz, ktos z was kto juz studiuje filologie bez takiej specjalizacji może wie cos na ten temat? pozdr
Witaj.

Ja ukończyłam taką specjalizację (licencjat) i ze specjalizacji jestem bardzo zadowolona. Jeśli chcesz pracować w biznesie to nie ma lepszego wyboru. Jeśli jednak wolisz być nauczycielem to musisz ukończyć specjalizację nauczycielską...dlatego, że na biznesie nie ma dydaktyki i przygotowania pedagogicznego...Biznes jest przyjemny pod warunkiem, że Cię interesuje i nie jesteś typowym humanistą/tką...
Ja nie jestem zadowolona tylko z Uczelni AJD w Częstochowie. ...
Jest jeszcze jeden problem...trudno znaleźć studia uzupełniające mgr na tym kierunku. Ja znalazłam w Częstochowie na WSL i w Sosnowcu...na UŚ..
Powodzenia...ja obecnie pracuję w firmie belgijskiej-jestem zadowolona!!!
Dzięki za informacje
ja myślałam o WSL zaocznej , obecnie pracuje w biznesie , co to jest za uczelnia AJD w Czestochowie?
masz juz icencjat - w takim razie jak oceniasz Twoją znajomośc języka, czy na takiej specjalizacji sa tylko przedmioty biznesowe ( podejrzewam ze poszczegolne odowiedniki poziomów LCCI albo BEC, ale może się myle ) , a jak angielski ogólny, czy dobrze rozumiem, że wybór takiej specjalizacji ogranicza mnie i oznacza że np. nie moge uczyć w szkole, ani iść na uzupełniające nauczycielskie? czy prace pisałas nt np. swojej firmy czy były to jakies zagadnienia jezykowe ? mam teraz jeszcze większe watpliwości , pomimo ze pracuje w finansach to jestem humanistką, ale chyba nie da się połaczyc zaocznych nauczycielskich z taką praca chodzi mi o te nieszczesne praktyki podobno 150 godzin, pozdrawiam
z tego oc slyszalam to angielski w biznesie jest w opolu...a takze w lodzi...wyzsza szkola studiow miedzynarodowych:D...tez chcialam na to isc ale szukam mgr uzup wiec malo jesio tego jest....a szkoda bo by mnie to ciekawilo...pozdrowionka
ja też będę studiowała angielski o specjallizacji biznesowej w wyższej szkle umiejętności w kielcach, mam nadzieje że po takich studiach nie będzie mi cięzko znaleźć pracę.
jeżeli chodzi o angielski na Kolegium Języka Biznesu UŚ w Sosnowcu to szkoła bardzo dobra do nauki tego. Niestety w tym roku rektor wstrzymał nabór, a w najnowszym informatorze też nie ma tego kierunku. Ale jest jakaś szansa, że go odwieszą i będzie można w lipcu zdawać tutaj
Czesc ja tez ide na taki kierunek do Szkoly Wyzszej Psychologii Społecznej napisz jak sie zdecydujesz na cos oki? jak masz pytania o pisz bye
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe