Konspekt na magisterke na UWr

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

mam pytania odnosnie konspektu na dzienne studia magisterskie na UWr. Prace licencjacka pisalam z metodyki , moj temat dotyczyl gramatyki jezyka angielskiego natomiast interesuje mnie literatura i chcialabym napisac konspekt o tworczosci jeden z autorek ksiazek aczkowilek nie czuje sie pewnie w ogolnym temacie literaturoznawstwa.

Chcialabym zapytac jakie pytania sa zadawane podczas rozmowy o konspekcie. Czy sa to pytania dotyczace konspektu czy pojawiaja sie tez ogolne i czy wiecej osob dostaje sie na UWr z tematow konspektow dotyczacych jezykoznawstwa, metodyki czy literatury czy moze to nie ma znaczenia?

Dziekuje za odpowiedzi.
hej
ja mysle ze byloby bezpieczniej z metodyki badz jezykoznawstwa bo jednak jesli to bylo twoja dziedzina to napewno bedziesz w stanie sobie poradzic jesli zadadza Ci jakies pytanie pokrewne z Twoim konspektem.Czesto czepiaja sie rózniez pojęc które wystepuja w tytułach ksiazek podanych w bibliografii.jesli chodziłas na uniwerek to warto przegladnac prezentacje od danych wykładowców jesli łacza sie one z tematem w konspekcie.a wiec podsumowujac pytania dotycza konspektu -róznych teorii które opiszesz lub o których tylko wspomnisz,twojego badania(jak je zamierzasz zorganizowac,jak np zmierzysz poziom motywacji za pomaca jakich narzedzi itd) oraz bibliografii.
Dziekuje za odpowiedz, a czy moglabym skonsultowac swoj temat z wykladowca? jest to mile widziane?
ja odradzam;) jak masz jakies pytania odnosnie konspektu to pytaj na forum albo podaj swoje gg,chetnie doradze.
44[tel];)
Ja uwazam, ze jesli znajdziesz chetnego do pomocy wykladowce z IFA, to warto z kims takim porozmawiac i popytac o konspekt. Czesto moze Ciebie naprowadzic na troche inny tok myslenia, taki bardziej pod ten egzamin. A moze Ci jeszcze tak pomoc, ze Twoj konspekt wywroci sie do gory nogami - bo wskazac moze np. bledy w strukturze konspektu, brak pewnych zasadniczych pytan i hipotez etc., przez co zwiekszasz swoje szanse na bycie przyjetym.

Pzdr.
Dziekuje za odpowiedz:) Pomysle o tym, moze faktycznie warto byloby sie kogos poradzic.
A moze moglbys mi kogos doradzic ?Zamierzam napisac konspekt z tematu ktory bedzie kontyuacja mojej pracy licencjackiej, dziedzina jezykoznawstwo stosowane.
kontynuacja*
Hmmm, szczerze mowiac, to nie wiem, kogo moge polecic - sama musisz sprobowac podejsc/napisac do wykladowcow i niektorzy byc moze zgodza sie rzucic okiem na konspekt.
Pozdrowienia!
Dzieki za pomoc;) czy wie ktos moze ile bylo osob na miejsce w tamtym roku badz 2lata temu na dzienne i wieczorowe magisterskie na ifie?
hej 2 lata temu było ok 150 osób chetnych a przyjęli o.k 80 ze wszystkich specjalności.wysłałam Ci wiadomosc na gg nie wiem czy dotarła.jak bedziesz potrzebowac porad co do komisji czy pomysłu na konspekt to daj znac.chetnie pomoge.pzd
Tutaj mozesz zobaczyc propozycje seminariow magisterskich na studiach wieczorowych:

http://www.ifa.uni.wroc.pl/index.php/rekrutacja-usermenu-74/seminaria-magisterskie-na-studiach-niestacjonarnych-2[tel]

Na dziennych chyba nie jest jeszcze udostepniona.

Pzdr.
edytowany przez MrJulek: 06 sie 2012
Do Pepsi77- odpisalam na Twoja wiadomosc
MrJulek- dzieki za informacje ;) pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie