co z tą lingwistyką?

Temat przeniesiony do archwium.
czy jest gdzieś możliwość studiowania na lingwistyce stosowanej nauka jednego języka od podstaw albo dwoch od pdstaw lub coś w tym stylu?rozjaśnijcie mój umysł!!!wszystko co wiecie piszcie tuuuuuu!!!!!!!
Jak jest na lingwistykach- nie wiem, ale na pewno na UAM w Poznaniu jest filologia rosyjsko- angielska gdzie rosyjski można zacząć od podstaw. Nie wiem tylko czy rosyjski Cię interesuje bo nie podałaś swoich preferencji.
na UAM jest jeszcze pare ciekawych kierunkow gdzie mozna studiowac ejzyk od podstaw (etnolingwistyka, jezykoznawstwo), chyba na lingwistyce w Bydgoszczy tez mozna studiowac jeden jezyk od podstaw. W Warszawie na bank trzeba znac 2 i to dobrze
na lingwistyce stosowanej na UMCS w Lublinie poziom wejsciowy jezyka 1 to okolo 2 certyfikat, a z 2 j. 1 certyfikat (np. FCE). biorac pod uwage fakt, ze po 5 latach mozesz byc nauczycielem 2 jezyka, nie bardzo mozna sobie wyobrazic osiagniecie tego uczac sie na studiach 2 jezyka od podstaw. ale pewnie sa instytucje ktore tak robia...

« 

Pomoc językowa

 »

Olimpiada języka angielskiego