Anglistyka - co i jak...

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos moglby mi napisac jak dokladnie wygladaja egzaminy na anglistyke na UW ? Slyszalam wiele plotek na ten temat i jestem juz calkiem skołowana. Chodzi mi glownie o to z czego sklada sie caly egzamin, jakie ma czesci etc.. Prosze o pomoc
Ja zdawałam do Wrocławia na anglistyke i tam był egzamin skłądajacy się z Listeningu, Readingu i części gramatycznej. Potem był tez egzamin ustny, ale to tylko dla tych, którzy zdali pisemna część. Poziom określiłagym na CAE mniej więcej. Mam trochę testów z anglistyki z Wrocka i Warszawy - jak chcesz to napisz na [email] - mogę Ci napisać w mailu pare przykładowych pytań z róznych części egzaminu. :)
kawoszka-na jakim jestes poziomie miej-wiecej, ile lat sie uczysz ang,czy bedziesz jeszcze na cos zdawala? Ja pewnie zloze papiery na UW, wiec chce sie porownac:) susan-ja tez poprosze jesli mozna o maila z przykladowymi pytaniami:) [email]
ale zdaje sie tylko angielski?
to ja tyz poprosze o tezadania przykladowe;-)
[email]
z gory wielkie dzieki!!!!!
mi tez jakbys mogla przeslij te zadanka [email] wielkie dzieki z gory!!!!
Postaram sie wszystkim wam wysłać po dwa testy z anglistyki i przykładowe pytanka z ustnego polskiego z Wrocka. Gdybyście nie dostali w ciągu tygodnia tego maila - dajcie znać na maila [email] - często robię błędy w adresach email, więc coś może nie dojść ;) Pozdrawiam!
Hej, jestem w trakcie przygotwywania się na anglistyke na UW. Egzamin składa się tylko z części pisemnej w której dodatkowo sprawdza się umiejętności językowe (w jezyku polskim lub angielskim) Egzamin jest na poziomie advanced/proficient. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś wiecej mozesz wejsc na storne UW www.uw.edu.pl
wlasnie przed kfila odebralam materialy od ciebie. dzieki dzieki i jeszcze raz dzieki. gdybysmy jeszcze cos znalazla to wysylaj smialo.mam jeszcze pytanko bo napislas ze zdawalas na anglistyke do wrocka ale nie napisalas czy sie dostalas. jesli tak to napisz jak jest.pozdrawiam
Kasiolda nie dostałam się, zdałam egzamin, ale zabrakło mi dwóch punktów, żeby znaleźć się na liście przyjętych. Tyle że dla mnie nie była to żadna tragedia, bo zdając ten egzamin byłam juz studentką drugiego roku ochrony środowiska ;-) Na wstępny poszłam po prostu \"z marszu\", bez żadnego zupełnie przygotowania ;)
cukiereczek-na jakim jestes poziomie , od ilu lat sie uczysz, jak wyglada twoje przygotowywanie sie na uW?
Ja tez prosiłabym Cię o te testy,jesli jest to mozliwe. Z góry dziękuje.
[email]
jakie sa pytania na egzaminie wstepnym na filologie angielska na uni wroc z ustnego angielskiego??
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Inne