UNIWERSYTET ŁÓDZKI - kto ?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, kto wybiera sie na Uniwersytet Łódzki ;-] ?
Wpisujcie się... więc ja jako pierwsza :)
JA takze sie wybiera:) Chociaz sznse nie wielkie widze:( ale trudno za ro tez mozna zdawac:D;/
a czy orientujecie się czy te dwa lata uzupełniajacych magisterskich będą w trybie dziennym czy zaocznym ? Dzwonilam do dziekanatu i tam powiedzieli mi że w trybie dziennym, a w instytucie filologii angielskeij babka powiedziała że na Uł (anglistyka) magisterka będzie tylko zaoczna...Wiecie coś na ten temat?
Jakie macie wyniki? Ja liczyłam na więcej...no ale, jestem tylko pozytywnie zaskoczona polskim rozszerzonym z reszty liczyłam na więcej.

polski 60% 85%
angielski 93% 86% a liczylam na 90% minimum ;]
...może ktoś jeszcze ;] ?
polski: 89 i 85%, angielski: 98 i 89%
Na stronie rekrutacji Uniwersytetu łódzkiego są już listy, co prawda nie każdego jeszcze kierunki, anglityki nie ma.Z tego co widzę przyjmują troche więcej osob niz byl limit miejsc, no ale wiadomo-niektorzy będą rezygnować jeśli wybiora inna uczelnię.
ja sie dostalam:) kto jeszcze?
jest juz lista
Ja! :) 449,5 pkt. bodajże. Ale idę na prawo na UJ, więc cieszcie się, osoby pod kreską :)
Ja tez ide do Lodzi :)
Gaudi...oni wpisywali sie w 2006 a Ty chyba zaczynasz studia teraz?? ... bo ja tez:D
Tak ja tez teraz ide do Lodzi, dobrze wiedziec ze nie jestem sama :)Jesli jeszcze ktos idzie od pazdziernika do lodzi to wpisujcie sie,poznajmy sie!!
a idziesz rozumiem na filologie angielska?? jesli tak to super...a jak masz na imie:)??
Karina :)Fajnie ze ktos z anglistyki sie odzywa, jak czlowiek nie jest sam to od razu mu lepiej:)
miło Cie poznac Karino:)moze nie bedziemy tak na forum gadaly :P to moj nr [gg] jak masz ochote to odezwij sie:)
heeej ja tez sie dostałam i szukam innych:) odzywac sie:P [gg]
no ja też się dostalam, piszcie maile [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa