kjs, ils uw - wyniki

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 49
poprzednia |
dostalem sie na oba. Na ILS z pierwszym rosyjskim, pierwszy na liscie, na KJS z pierwszym neimieckim, 13 na liscie (pechowa liczba:]

chyba pojde na ILS. Chociaz sie zastanawiam
orientuje się może ktoś jakie były przesunięcia w zeszłym roku na liście na kjs? czy ze 113. miejsca jest jeszcze jakaś szansa (na grupę z 1. angielskim)? rn:/
chyba nie bardzo :] musieliby niemal wszyscy z pierwszej listy zrezygnowac. co prawda przesuniecia beda znaczne bo czesc skladala tez na ILS i tam sie dostala, czesc moze bedzie wolala filologie albo jakis inny kierunek, ale nei sadze zeby az tyle osob zrezygnowalo
no tak właśnie myślałam, ale liczyłam na odrobinę otuchy ;]
anyway, gratulacje.
ja tez dostalam sie na KJS !!! juppi =] !!!
ja jestem 15 na liscie oczekujacych na grupe z ang:( mam jakies szanse, czy ktos w zeszlym roku mial podobnie ? hm nie sadze by 1/4 osob zrezygnowala z tak fajnego kierunku tzn 60 miejsc jest...
czy wyniki są dostępne w Internecie?
listy nei ale na kontach kandydatow sa informacje, juz wczoraj bylo kilka kierunkow, wczoraj tez dzwonilem dowiadywac sie an ILS
zrezygnuja bo wiekszosc z tych ludzi skladala tez na ILS lub inne kierunki jak juz mowilem. 15 osob moze zrezygnowac
Dziekuje. Juz wiem, jak dotrzec do tych danych.
nie ma za co :-)
progi byly bardzo wysokie zwlaszcza na ILS. Na sekcje z pierwszym francuskim 192/200 , szalenstwo :] to chyba znak, ze za malo jest w Polsce kierunkow lingwistycznych, cala Polska wali do Warszawy bo Poznan i Bydgoszcz maja srednia opinie, malo tam mozliwosci kombinacji jezykowych, w sumei tylko jeszcze Lublin jest... ani Krakow, ani Wroclaw nei maja nic takiego.... szkoda
chodzilo mi o to ze lingwistyka stosowana w Poznaniu ma slaba opinie, uniwersytet jest dobry, maja swietna egrmanistyke i anglistyke:)
a jaki był próg na kjs z pierwszym rosyjskim???rnrnco do przesunięć to cieżko porównać z rokiem ubiegłym bo wtedy nie było okreslonych miejsc na pierwszy ang czy ros tylko ogolna lista rankingowa.rna dodatkowo duuuzo osob do kolejnych częsci rektutacji nie mogła przystąpic ponieważ trzeba było mieć maturę rozszeżoną z 2 języków + polski...a z poslkiego sporo osób miało prpblemy z zaliczeniem każdego poziomu na min. 50%
widzial ktos liste na kjs jezeli jestem w rankungu 75 na grupe z ang tzn, ze ile jest gdzies oob przede mna ( wiadomo,ze kilka osob moze miec identyczny wynik..) dzieki bogu jestem na dziennej italianistyce ale coz kjs woleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:( bede wdzieczna jesli ktos looknie na ta liste bo ja jestem kilkaset km od wawy
a to czemu lingwistyka na UAM-ie ma słabą opinię?
>progi byly bardzo wysokie zwlaszcza na ILS. Na sekcje z pierwszym
>francuskim 192/200

Może raczej matura była łatwa?
Lista dostepna jest tu:
http://www.kjs.uw.edu.pl/studia/rekrutacja.html

Mozna zobaczyc, ile miejsc zabraklo - w tej chwili - do kwalifikacji.
a jest tu moze ktos, kto dostal sie na KJS na kombinacje rosyjsko-angielska???
zebys wiedzial ze byla. gdyby podwyzszyli poziom troche to wyniki bylyby duzo nizsze a ci co umieli to i tak napisali by podobnie...
święta prawda fuzz :/
no z francuskiego nie wiem jak ale z niemieckiego tez byla latwa... W ogole moim zdaneim matura rozszerzona powinna wygladac podobnie jak certyfikat na poziomie C1, moze nawet C2, wiecej zadan otwartych, mniej strzelania, zadania otwarte do sluchanek i czytanek. Wtedy wyniki bylyby bardziej miarodajne
matura rozszerzona powinna przypominac dawne egzaminy wstepne na kierunki filologiczne.
Tzn jakby ta matura byla taka zeby Roberciq dostal 75 % to wtedy byloby ok :D

z drugeij strony nie mialbym szans na studia :-] tak zle i tak niedobrze
widzialem egzaminy wstepne na rozne germanistyki, nei bardzo mi sie podobaly. ZOP jest fajne (taki niemiecki CPE)
moze Pan mg sie orientuje czy jezeli obecnie przyjeto 73 osoby na grupe z ang a ja mam 75 pozycje tzn, ze wystarcza dwie osoby, ktore zrezygnuja i ja mam szanse? pierwotnie mialo byc 60 osob ale z doswiadczenbia wiem ,ze na uw zawsze przytjmuje sie troche osob ponad limit... bylabym bardzo wdzieczna za odpowiedz bo zabraklo mi 0.62 pkt (zdawalam Cew) wiec to najwiekszy pech swiata:(
>moze Pan mg sie orientuje czy jezeli obecnie przyjeto 73 osoby na
>grupe z ang a ja mam 75 pozycje tzn, ze wystarcza dwie osoby, ktore
>zrezygnuja i ja mam szanse?

Na to wygląda! Pozostaje cierpliwie czekać.
eh dziekuje... łatwo panu mówić... cierpliwie;)
a nie wiecie jaki byl prog na kombinacje angielski-hiszpanski z pierwszym angielskim? :)
na kjs nie ma hiszpana
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 49
poprzednia |

« 

Au Pair