studia od pd

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!! W szkole ucze się j.angieslkiego zbieram dobre stopnie i nauczyciele radza mi bym wybrał studia językowe ale najlepiej z innego jezyka!! Tylko moim problemem jest to że oprocz angielskiego nie uczyłem sie innych jezyków, a szczerze chciał bym iść np. na francuski, hiszpański lub włoski!! Czy sa gdzieś studia które naukę zaczynaja od podstaw?? (wiem że gdzieś tak jest ale nie wiem gdzie) Bardzo prosze o informacje (i o to by ktoś mnie odrazu nie ponizał słowami typu: "ej gościu życze powodzenia", "co za idiota chce studia od podstaw" itd)!!!!
(Chyba) filologia hiszpanska w Instytucie Filologii Romańskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego jest od podstaw.

pzdr.
"Egzotyczniejsze" języki są często od podstaw... Kierunki typu: japonistyka, skandynawistyka, sinologia itp. :P
Wiem o tym, ale też trudno się jest dostać!! Myślałem równiez o Arabistyce bo tez mnie ciekawi ale napewno bym sie nie dostał, a interesują mnie jezyki francuski hiszpanski i ewentualnie włoski!!
bzdura, latwiej sie dostac niz na filologie angielska czy na lingwistyke, bo sa to mniej oblegane kierunki. przykladowo, majac 98% i 87% z angielskiego na romanistyke UAM uzyskalam 260 punktow a przyjmowali od 218 :)
Hiszpański i włoski są na krakowskiej AP od podstaw

Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa