tematy na ustny SUM na AP Kraków

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś ma już może tematy na egzamin ustny na SUM na Akademię Pedagogiczna w Krakowie opcja literaturoznastwo???
Tematy mają być na stronie ale czekam i czekam a ich tam jakoś nie ma.
Czy ktoś wie czy tematy się powtarzają co roku czy sa zmieniane?
Na stronie to się raczej nie doczekasz. Trzeba jechać do Krakowa i kupic na miejscu.
czyżby zaszła zmiana? Znajoma w zeszłym roku ściągnęła tematy ze strony za darmo. Nie wiem tylko czy to te same czy inne niż teraz.
A to nie wiem. Napisałam to tylko na podstawie tego, że obiecują te informacje od dobrych kilku miesięcy i jakoś ich nie widać, a egzamin już niebawem.
pzdr
ostatnim razem tamaty były na stronie dosłownie parę dni przed ustnym. No ale nie pamiętam dokłądnie i teraz się martwię tym że ich wcale nie będzie.
właśnie dostałąm mail od AP że tematy można odebrać na Karmelickiej. Ale teraz już nie dam rady do Krakowa zajechać, dopiero w poniedziałek na egzamin. Mam taką prośbę do kandydatów którzy wybrali tę opcję i mają ten zakres materiału by ktoś mi przesłał ja na mail [email] Mam nadzieję że jakiś dobry się znajdzie.
czyżby wszyscy kandydaci na SUm na AP tak kuli do egzaminu że nie mają czasu zerknąć na to forum i mi pomóc w sprawie tych tematów???
Temat przeniesiony do archwium.