Wolne wyklady?

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem w 2 klasie liceum na profilu lingwistycznym z rozszerzonym angielskim. W przyszlosci mam zamiar studiowac angllistyke.
Czy uczelnie organizuja jakies wyklady na ktore mozna normalnie uczeszac zeby sie troszke podszkolic? (chodzi mi o warszawskie szkoly)
Nie wiem czy o to Ci chodzi, ale jesli bardzo chcesz zawsze mozesz chodzic na wyklady dla anglistyki. Na uczelniach publicznych wyklady sa otwarte i moze przyjsc na nie kazdy, kto chce. Jedynym ograniczeniem jest pojemnosc sali wykladowej:)
Wlasnie o takie wyklady mi chodzi :)
Ale to naprawde tak jest ze moge wejsc z ulicy i byc na wykladzie? Jesli tak to swietnie . Napewno skorzystam, bo bardzo zalezy mi na anglisyce, a to chyba dobry sposob na osluchanie sie z jezykiem.
Tak, mozesz sobie tak sobie wejsc z ulicy:)
U nad kolega kiedyś przyprowadził nawet tatę:) I wykłądowczyni nic nie miała przeciwko, bo rozpiętość wieku studjujących to od 19 do 40 nawet. Zresztą nie zna się wszystkich studentów i wszystkich nie da się skojarzyć, a na wykładach i tak zwykle nie ma całej sali, no chyba że na pierwszych i na ostatnich zajęciach:D Tak zacznij od listopada;)

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia