POMOCY!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Wlasnie zostalam przyjeta na pierwszy rok studiow zaocznych na UAMie. Czy moglby mi ktos powiedziec ktore przedmioty sa wykladane w jezyku polskim a ktore w angielskim? Jeszcze jedno pytanie, jak wygladaja konwersatoria z opisowej gramatyki jezyka angielskiego?
nie wiem jak na zaoczznych, ale podejrzewam, że na dziennych wszystko po angielsku, jak to na większośc uczelni państwowych.
wydaje mi się że po polsku wykłądane będą wypełniacze takie jak psychologia filozofia. W-f też będzie po polsku. Cała reszta po angielsku
A czy np historia anglii tez jest po polsku czy raczej po angielsku?i co to jest ta gramatyka opisowa angielskiego? jak to wyglada?
historia jest pa angielsku (ale to wbrew pozorom nic strasznego). A gramatyka opisowa.... to cos jak gramatyka opisowa j. polskiego: fonologia, fonetyka, składnia, (głoski dźwięczne, bezdźwięczne i milion innych rzeczy).
Wszystkiego dowiesz się na studiach, nie ma co się martwić na zapas.
Nie zalamujcie mnie ja tez mialam nadzieje ze historia jest po polsku9 tak kiedys zreszta przeczytalam na jakims forum) . nie wiem czy sobie poradze, reprezentuje tylko poziom FCE
To oczywiście zależy od uczelni, ale ja się jeszcze nie spotkałam, aby była po polsku.
Gdzie będziesz studiować?
uam i bardzo sie boje, zastanawiam sie czy nie jestem za slaba
boje sie ze nie bede rozumiec co do mnie mowia a juz nie wspomne o tym ze mam klopoty z mowieniem, nie wiem jakim cudem sie dostalam, moze w tym roku wzieli wszystkich? potem i tak robia przesiew, a kasa bedzie bo to zaoczne
Magdalene a Ty juz studiujesz anglistyke? Gdzie i jak CI idzie?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia