wykłady w jęz.angielskim

Temat przeniesiony do archwium.
w tym roku zdaje mature,chcialabym studiowac na jakims kierunku zwiazanym z jezykami ale niestety moje znajomsc ich nie jest wystarczajaca zeby w tym roku startowac np na lingwistyke.cze znacie moze jakies uczelnie na ktorych wyklada sie ajkis kierunek w jez angielskim? mam fce a ang,z niemca jestem na srednim poziomie na jakie studia mialabym szanse sie dostac?moze znacie cos innego zwiazanego z jezykami/?prosze o jakies porady
fce jest uznawane jako wstęp na uczelnię w poznańskiej wsjo ale to jest szkoła prywatna, myślę ze z fce i odrobina chęci do nauki przez kolejne miesiące możesz startować do college\'u. są dwa nabory, w lipcu i sierpniu lub wrześniu. myslę że masz duże szanse.
a w jakim miescie znajduje sie ten college?gdzie mozna zasiegnac jakis informacji na ten tamat??
>myślę ze z fce i odrobina chęci do nauki przez
>kolejne miesiące możesz startować do college\'u.
Z pewnoscia nie do NKJA UW. To niemozliwe, gdyz trudniej sie do niego dostac niz na anglistyke, co ciekawe na anglistyke nie dostaja sie czesto ludzie z CPE a od FCE do tego poziomu droga jest daleka.

>i sierpniu lub wrześniu. myslę że masz duże szanse.
To BARDZO sie MYLISZ
>>i sierpniu lub wrześniu. myslę że masz duże szanse.
>To BARDZO sie MYLISZ
Czy jeśli mówimy o kolegium, od razu musi chodzić nam o Warszawę? W wielu kolegiach taki poziom języka wystarcza, żeby zdać egzamin, bywa, że i aby się dostać.

To niemozliwe, gdyz trudniej sie do niego
>dostac niz na anglistyke, co ciekawe na anglistyke nie dostaja sie
>czesto ludzie z CPE a od FCE do tego poziomu droga jest daleka.
Z drugiej strony zdarzają się osoby z CAE i FCE, które się dostają. Według mojej hipotezy wygrywać mogą np. na części ustnej - to, że ktoś ma CPE i zna świetnie język nie oznacza, że jest zafascynowany kulturą brytyjską i ma dużą wiedzę języko- czy kulturoznawczą.