UMK Filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
Jak się studiuje anglistykę w Toruniu? Czy trudno było wam się dostać szczęśliwi studenci? Czy nie żałujecie swojego wyboru?
Czesc

Z tym jest roznie....i zalezy jaki jest twoj poziom z angielskiego...pisanie tyle o ile to na wstepnym liczy sie ustny tak naprawde...sa pytania ogolne jak i dot wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Co roku okolo 1/3 miejsc jest z góry albo \"sprzedana\" albo hmmm coś w podobnym stylu :) Nie jest łatwo sie dostać ale nie musisz miec CAE...wazne jak umiesz wykorzystac to co masz w glowie i czy trafisz na latwe pytaia na ustnym.Utrzymac sie w pierwszych dwoch latach nie jest latwo jesli twoj english jest raczej przeciętny ..
hej bardzo bardzo potrzebuje testow z ubieglych lat do torunia(jestem z innego miasta) czy ktos moglby.... w zamian oferuje cokolwiek chcecie z uW!!!!!!!!!!!!
Co rozumiesz pod pojęciem \"sprzedane\" ????????? Możesz napisać coś więcej o tym ustnym egzaminie ?????
A co jest takiego trudnego że ciężko się utrzymać na tych studiach szczególnie na początku ?????? moze jakiś konkretny przykład ???
Sprzedane tzn duzo oosb bierze korepetycje u wykladowcow...[ktorzy wchodza w sklad komisji egzaminacyjnej] i taki na egzaminie ustnym sobie poradzi :)

Na ustnym masz do zreferowania jakis tekst ..do niego pytania....+ 2 pytania na temat ogolny i odot wiedzy o krajach anglojezycznych
Cześć Marcin,
Dzięki za komentarz :)
Mam pytanko: z jakich źródeł przygotowywałeś się na część ustną egzaminu dot. kultury krajów anglojęzycznych? Zostałeś studentem, więc wnioskuję, że dobrze wybrałeś lektury ;)
Aha, czy filologia angielska jest wybitnie sfeminizowanym kierunkiem (tak słyszałam)?
Zdałam w grudniu CAE na B, mam jeszcze chęć i siłę do nauki i mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś na korytarzach Collegium Maius w październiku...
Pozdrawiam!
no wlasnie marcinie, na jakim mniej-wiecej poziomie trzeba byc (sa ludzie ktorzy sie dostali)?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe