UW Tłumaczenia specjalistyczne

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć Wszystkim! Najbardziej zwracam się do osób, które mają doświadczenie z warszawskim wydziałem Filologia tłumaczenia specjalistyczne. Czy warto? Zniechęca mnie wymagany poziom podstawowy przy rekrutacji. Aha i czy po nich jest możliwość zdobycia kwalifikacji tłumacza przysięgłego? Kto coś wie, pomóżcie!! pozdrawiam lubelskie.
Mnie sie tu podoba. Na żadnych studiach nie możesz uzyskać tytułu tłumacza przysięgłego. Na KJS masz możliwość wybrania sobie z oferty przedmiotów zajęć specjalizacyjnych z tłumaczeń zzakresu prawa cywilnego/karnego/dokumentów prawno-ekonomicznych, takie zajęcia w pewnej mierze przygotowują do egzaminu. Zajęcia do wyboru są dostępne tylko dla tłumaczeń z i na angielski.
kiedys tlumaczem przysieglym mozna bylo zostac po przedstawieniu dyplomu ukonczenia kierunku fiologicznego. Teraz sa egzaminy i sa kursy przygotowujace do tych egzaminow. Studia na KJS daja, mysle, dobre podstawy. Wysoko postawiona osoba z TEPIS-u powiedziala "Państwo dużo robią" - nt. programu naszych zajęć z tłumaczeń prawnych.
Dzięki za info , pomogło. Kto ma jeszcze jakieś ciekawe doświadczenia pisać;) pozdrowienia