Ksiazki do historii Anglii i USA

Temat przeniesiony do archwium.
Chce kupic sobie ksiazki do historii Anglii i USA. Czy ktos moze mi jakies polecic? I jeszcze jedno - jutro wybieram sie do Poznania - mozecie podac mi adresy fajnych ksiegarni (najlepiej jezykowych). Z gory dziekuje i pozdrawiam.
dobre ksiegarnie jezykowe masz w centrum- na ul sw marcin i na fredry...ksiazki polecam-AN ILLUSTRATED HISTORY OF BRITIAN wydawnictwo longmana , David Mc dowall i jest jeszcze taka sama ksiazka do historii stanoow- AN ILLUSTRATED HISTORY OF USA ...jesli jestes ambitna i chcesz wiedziec duzo wiecej - NORMAN DAVIES - \"THE ISLES- ale to juz dla naprawde zainteresowanych ;-)
o wlk. brytanii \'britain\' autor o\'driscoll polecam :)
dziekuje Wam wszystkim
Dobra księgarnia to \"Kapitałka\" przy budynku Neofilologii (al. Niepodległości), całkiem blisko dworca PKP.
pzdr
no i jeszcze po polsku \"Historia Anglii\" H. Zinsa

A księgarnie oczywiście Omnibus (św. Marcin i Fredry) i Polanglo (ul. Kościuszki) - wszystkie baaaardzo blisko siebie:)))
Bardzo dobre pytanie ;)
Właśnie sama miałam je zadać!
Pozdrawiam!
czesc Kasiu ;)
Rzeczywiscie to dobre pytanie. A czy moze mi ktos powiedziec gdzie ksiegarnie jezykowe sa we Wroclawiu? I czy te ksiazki ktore zostaly wymienione wczesniej sa, ze tak powiem, ogolno dostepne czy trzeba sie naszukac zeby je kupic?? :)
Właśnie wysłałam dłuuugiego e-maila ;)
Miłej lektury!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja letnia 2004