do kandydatów na UŁ

Temat przeniesiony do archwium.
hej mam pytanie do wszystkich którzy w pt 25 męczyli się na examie w Łodzi:
jak oceniacie poziom i swoje szanse na przejście do ustych?
Wreszcie ktoś, kto zdawał do Łodzi...
egzamin moim zdaniem był, jak co roku, trudny. Swoje szanse oceniam 50/50 czyli ... to się okaże już jutro;)
myślę, że obniżą poprzeczkę i do ustnych zakwalifikują osoby poniżej 51%, bo bardzo wiele ludzi wyszło z egzaminu w nienajlepszym nastroju..
No Aguś mash racje
ja wyszłam załamana..... szczerze to chyba nie jest ze mna tak żle(poziom CAE)
a tu taka niespodzianka.....
siedzialam na examie z myślą\"co ja tu k.... robie?!!!\"
Hm wiele osób tak myślało, ale należało sie tego spodziewać, co roku do Łodzi są trudne egzaminy. Ja też startowałam s tego samego poziomu ( przygotowuje się do CPE, mam CAE), ale naprawdę miałam problemy z tym egzaminem..tak jak imoje znajome, też z CAE.
Masz może GG, żeby poklikać?:)
no jasne 1765092
a moze wiecie co trzeba umiec na ustny? Tez sie w piatek meczylam.Oj ciezko bylo ciezko...
Brrr...dzis wyniki!!! Jeszcze trzy godziny... z kazda minuta sie coraz bardziej boje... i mam coraz mniej optymistyczne mysli. Dla mnie egzamin tez byl trudny, ale przez caly rok strasznie ostro kułam i mam nadzieje, ze moja obowiazkowosc zostanie nagrodzona:) Zreszta musze przyznac, ze transformacje w tym roku nie byly takie zupelnie kosmiczne, wiele bylo z poprzednich lat, wiec to, czego sie najbardziej balam, dosc milo mnie zaskoczylo... Ale mnie co za duzo gadac...Za pare godzin wszystko sie samo okaze... Ja juz teraz dostaje mdlosci, jak mysle o polskim, ktory mam nadzieje bedzie mi dane zdawac... Jeszcze nic nie umiem...
Trzymam kciuki za wszystkich!!!

I pamietajcie, zeby napisac o wynikach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i jak? dostal sie ktos?
ja mialam ninestety 56 , 6 zabraklo
no to jak czekam na innych, dostalam 87% ale dla mnie test byl stosunkowo prosty wyszlam po godzinie bo nie chcialo mi sie siedziec dzieki temu zdozylam na pociag
w oralu jestem raczej niezla ale jak spytaja o cos z gramy pol. to zmiekne musze tam sie stawic w czwartk o 9 na szczescie jestem pierwsza i to bedzie koniec mej egzaminacyjnej katorgi... oczywiscei az do wynikow pozdrawiam 3 majcei sie na pewno przeszliscie
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe