Wasze wyniki z matury

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 40
poprzednia |
Pochwalcie się swoimi wynikami i powiedzcie gdzie chcecie zdawać żeby od razu było wiadomo kto komu robi konkurencję :)
Ja miałam z polskiego rozsz. - 78, angielski rozsz. - 94. Atakuję na filologie orientalne na UJ, zwłaszcza japonistykę. A wy?
Ja mam polski rozszerzony 68%, angielski rozszerzony 70%... Licze na anglistyke na UMCSie. Pozdrawiam :)
ang rozszerzony - 76% troche mi nie wyszło, zrobiłam takie błędy wynikające z roztrzepania bardziej niz z nie wiedzy;/ Chce iśc na Uniwersytet Rzeszowski na anglstyke ale chyba ten wynik z 85% z ustnego nie wystrczy;/
Polski post - 67( a myślałam, że nie zdam)

Coż, pozostaje mi próbować na inne kierunki:/
ang rozszerzony - 76% troche mi nie wyszło, zrobiłam takie błędy wynikające z roztrzepania bardziej niz z nie wiedzy;/ Chce iśc na Uniwersytet Rzeszowski na anglstyke ale chyba ten wynik z 85% z ustnego nie wystrczy;/
Polski post - 67( a myślałam, że nie zdam)

Coż, pozostaje mi próbować na inne kierunki:/
ang rozsz. 80%
opowiadaniem nadrobilem. dostalem chyba 17/18 pkt.
zadowolony jestem bo ucze sie ang od 14 miechow jakos.
polski rozsz - 72%, ang rozsz - 96%, ang ustny rozsz - 100% - japonistyka UJ jak Bog da, a jak nie da to filologia hiszp albo portugalska tez UJ
i mam nadzieje ze mi wystarczy tych % bo jestem srednio zadowolona z wynikow...
jak ja nie lubie jak tak sie ludzie popisuja. masz tyle % i jeszcze piszesz ze srednio zadowolona.
nie popisuje sie :/ i jestem srednio zadowolona, wiec dlaczego mam tego nie pisac, skoro taka jest prawda ?! :/
jesli chodzi o UJ to 72% z polskiego to jest malo, duze szanse, ze nawet za malo, nie mowiac juz o japonistyce, na ktora zeby sie dostac trzeba miec np 95% z ang i 90 % z polskiego !
jak ja nie lubie jak ludzie sie wypowiadaja, nie majac pojecia o temacie. Nie wiesz, to sie nie odzywaj :/ nie napisalam tego zeby sie pochwalic :/
Doskonale rozumiem megio... Wiem jak to jest kiedy wg innych masz naprawdę wysoki wynik, a czasami cholera Cię trafia, bo wiesz, że dało się więcej... Nie ma mowy o żadnym popisywaniu. To się nazywa AMBICJA, dudes. Peace, megio ;)
Dzieki Mr3 ;) Wielkie dzieki :)
polski R - 50% (jestem milo zaskoczona, bo myslalam ze najwyzej okolo 40% bede miala)
angielski R - 85%
Skladam na UW, UJ i zastanawiam sie nad UŁ. Oczywiscie biore pd uwage zarowno dzienne, jak i zaoczne/wieczorowe ;)
polski P - 63%, ang R - 87%, gegra R - 50%. wybieram się na NKJO w Rzeszowie:) na UR nie ma się co pchać. 15 osób na miejsce, ja dziękuję;)
ładny wynik!gratuluję, wiadomo mogło byc lepiej...
at your service ;)
a ja myślałam, że konkurencja ma to do siebie, że bywa ukryta a nie powszechnie jawna :)
Mimo wszystko, moja droga konkurencjo- gratuluję :)
a ja mam 85% R angielski, a polski... jestem polskim załamana mam 48% R, nie wiem co mam o tym myslec, probne pisałam na 75.... to jest masakra.
aha zapomnialam o bioli, mam 65% z R. P.S Podziwiam ocenki soby zakładającej ten watek, szacunek ;)
ja polski roz 96%, angielski roz-94%, niemiecki roz 83% i składam na fil. ang na UAM i na lingwistykę stosowaną na UMSC, ale obstawiam wariant pierwszy:p jak się znajdzie tu ktoś jeszcze z fil. ang z UAM'u to chętnie nawiążę kontakt:D
UMCS miało być:D
z tym polskim wymiatasz... nie wiem jak Ty to zrobilas ??
temat mi podszedł ;) pisałam drugi, o wartości słów, rozpisałam się baardzo (obowiązkowe miejsce plus brudnopis) no i miałam dobre przygotowanie z liceum. nasza pani od polaka przez całą 3klase zadawała nam mnóstwo wypracowań, co jak widać dało efekty :D no i ten 2 temat przecież nie był taki trudny..;) klucz przygotowany przez cke naprawdę możliwy, u mnie w klasie kilka osób jeszcze miało podobne wyniki ;)
Mam takie same wyniki jak ty Imperfspirit:) tyle że atakuję na filologie angielską na UJ... obawiam się że jestem bez szans, a jeżeli sa jakieś szanse to minimalne:( pozdrawiam i trzymam kciuki
Niby czemu miałabyś się nie dostać? Nie mamy aż takich złych wyników! Ja też składam na anglistykę, ale to nie jest kierunek na którym mi najbardziej zależy.
What? A z czytania ile mialas pkt bo to przeciez 20 % bylo!?Nie wierze ze maxa zdobylas i tylko 2 pkt na wypracowaniu ... sorry ... tez zdawalam rozszerzony i jestem po klasie humanistycznej w liceum ...
Czy wszyscy macie juz potwierdzenia rejestracji z UJ ? Ja wyslalam te podania 01.07 i dalej nic nie potwierdzili :|
Hej:)
ja mam z polskiego - 96%, z angielskiego - 85%. Oba przedmioty zdawalam na poziomie rozszerzonym. Uderzam na filologie hiszpanska, włoska lub francuska na UJ:) Zobaczymy czy wystarczy:)
Acha, ja mam juz potwierdzenie na filologie hiszpanska i francuska, nie mam jeszcze na wloska:) Zastrzegli sobie czas az do piatku (do dnia wynikow rekrutacji). Takze czekaj spokojnie - mysle ze wszystko bedzie oki:)
SheStar no cóż nie musisz ;) czytanie ze zrozumieniem miałam całe dobrze, poleciały mi 2 pkt za wypracowanie ;) tez jestem po humanie, widać lepiej się przygotowałam ;) znam osoby które miały 98%, a nawet i 100% ;) nie oceniaj kogoś swoją miarką..:pp
ja ani widu, ani słychu potwierdzenia, a wysłałam 01. lipca.. ; / zaczyna mnie to denerwować nieco, mimo że główną opcją jest UAM.
ja wysłałam 2 lipca i nastepnego dnia juz wszytsko było
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 40
poprzednia |