uwr wieczorowe

Temat przeniesiony do archwium.
trudno sie dostac na uwr wieczorowe? pytam, bo nie wiem czy jest sens czekania.
ponoć nie :) decydują punkty z matury i jest o wiele więcej miejsc niż na dziennych. chyba 120 ale tego nie jestem pewna :)
tak, tyle ze na dzienne bylo tylu chetnych ze masakra :/ oby na wieczorowe nie bylo tak wielu.
wg. obliczen na wieczorowe mam 75pkt z matury. tak wiec martwie sie ze to moze okazac sie za malo.
Na studiach wieczorowych licencjackich w IFA UWr jest cos okolo 75 miejsc, czyli tworzone sa zazwyczaj 3 (tak, jak w obecnym roku akademickim) lub 4 grupy.
Po pierwszym semestrze zazwyczaj kilka osob odpada, bo nie wyrabiaja sie z materialem i maja zaleglosci.

Poziom na wieczorowych jest dosyc dobry - nacisk na 1 roku jest na PNJA, jezykoznawstwo i literature angielska.

pzdr.
dzieki za info.
mozesz mi jeszcze powiedziec czy z moimi punktami mam jakies szanse? czy warto czekac? bo wyniki jakos 8 sierpnia a do tego czasu dojda odpowiedzi z innych szkol.
Witam
Poważnie rozważam wieczorowa anglistyke na UWr. Mature zdawalam dawno, dawno temu- pierwszy rocznik z nową maturą
Z angielskiego mam 90%, z polskiego- 83% i nie za bardzo orientuje sie jakie mam szanse w tym roku na to zeby sie dostac. Jak na moj rocznik to był relatywnie wysoki wynik; a w tym roku jak Wam matura poszła? Pytam, ponieważ na dzienne w ogóle nie składałam papierów, stąd nie wiem jaki był próg minimalny.

Chętnie nawiążę kontakt z potencjalnymi koleżankami i kolegami z roku: [email]

pozdrawiam i do zobaczenia na Kuźniczej!
Mysle, ze szanse sa dosyc duze. Nalezy wiec aplikowac i oczekiwac rezultatow.

Do zobaczenia w IFA :)

pzdr.
MR Julek, do kogo tyczy sie twoja wypowiedz? :)
Odpowiedzialem nem_um_dia, ale wszystkim Wam zycze powodzenia i trzymam kciuki i mowie do zobaczenia (bo to raczej nieuniknione)

pozdrowki!
Zabobonnie nie dziękuję i do zobaczenia!

:-)
Do Ciebie w sumie tez. Warto probowac, bo szanse sa bardzo duze!

pzdr i trzymam kciuki!
:)

szkoda tylko ze wyniki sa tak pozno.
Mam pytanie do Mr Julka.Moze orientujesz sie czy na UW na studiach wieczorwych istnieje taki przedmiot jak słuchanie ze zrozumieniem bo jak czytałam program to nie widziałam ale ktos mi powiedzial ze jest z tego egzamin?
Na UWr na studiach wieczorowych sa nastepujace przedmioty z PNJA: pisanie, konwersacje, gramatyka praktyczna, fonetyka. Na 4 roku jest pisanie akademicki, a na 5 - slownictwo specjalistyczne.

Egzaminy z PNJA obejmuja 3 moduly: pisanie, mowienie, test leksykalno-gramatyczny.

Sluchania nie bylo i nie bylo.

pzdr.
Dziękuje za odp i mam jeszcze jedno pytanie odnosnie stypendiów.Czy na studiach wieczorowych sa stypendia socjalne?no i jaką średnia trzeba uzyskac aby dostac stypendium naukowe?
pzd
czy trudno się dostać na wieczorowe anglistyka uo/uwr po pwsz nysa? chodiz mi o zaległości (licencjat filologia ang lub język biznesu)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa