Szczecin 2004, wstepny na US fil ang

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :)
I jak Wam poszło? Dobrze, że wyniki sa tak szybko.
Mi poszlo dobrze :), nie rewelacyjnie, ale jestem na ustnym !
JA też. Z pisemnego miałam 65 pkt. Ne wiem jak to w porównaiu z innymi bo lista osoób była alfabetyczna, a nie wg wyników, więc w tym tłumie nie zdążyłam sprawdzić. czy pamietasz może jaka była najwieksza ilość zdobytych punktów? :)

Jeden wyni powalił mnie na kolana. 4 punkty... Szkoda tych 75 zeta na egzamin było ...
pzdr
hej ja tez mialam 65 punktow :))) najwiecej z tego co widzialam mial koles 67 i drugi za nim mial 66 wiec jestesmy super :))). jutro ustny , ufff nic nie robie bo nawet nie wiem jak sie do niego przygotowac. jedno jest pewne bedzie jaaaazzzda ;)) pozdrawiam
Wiem jak wyglądały zestawy na ustnym w zeszłym roku (mam kilka przykładowych), więc jakby co to walcie na [gg] (często jestem niewidoczna, więc się nie zrażać ;)).

chociaż wg mnie najlepiej jest iść na żywioł ;) Z tego co wiem będzie czas na przeczytanie którkiego tekściku i słownik na ławce. Powinno byc gucio.
pzdr
No i juz po wszystkim, niby lista ostateczna zawisnie 13, ale pani w sekretariacie powiedziala, ze sie dostalam :). Ustny co prawda poszedl mi kiepsko, no ale wazny jest wynik ostateczny, a jak Wam poszlo??
u mnie tak jak u Ciebie ustny kiepsko ( hmm przynajmniej tak ja siebie oceniam) a sie dostalam no ale coz mialam za niego 30 pkt ( i don\'t know how this could happen ;))
mógłby ktoś mi podać kilka zadań z tego egzaminu na filologię, bo jestem ciekawy, jak one są trudne?
pisemny - tlumaczenia wybranych fragmentow zdan, uzupelnianka wyrazow (w zdaniu i w tekscie), czytanie (wstawienie wyrwanych fragmentow i pytania do tekstu abcd), poprawianie bledow(to bylo najlepsze;), 20 pytan dot. szeroko rozumianej wiedzy o USA i UK
ustny - fragment tekstu i 3 pyt. (jedno niby na wygadanie, czyli jakies proste zebys mogl/a pochwalic sie zasobem slow, plynnoscia wypowiedzi itd., jedno z wiedzy i jedno z rozumienia tekstu). Moga trafic sie zestawy banalne, a moge tez trudne, patrz - http://sus.univ.szczecin.pl/~kfa/wstepny.html
Ogolnie egzamin ma poziom FCE + i albo w tym roku byl latwiejszy, albo ja wiecej umialam ;)
Ja też juz wiem, że się dostałam.

Co do ustnego to poszedł mi bardzo dobrze. Miałam tekst o komunikacji w biznesie, z 3 pytań dostałam tylko 2, ale... panie z komisji zadały mi tez kilka pytań dodstakowych *_* np. czy uważam, że to fair, że osoby bardziej atrakcyjne fizycznie mogą łatwiej dostać dobrą pracę; który pisarz lub poeta adaptował język do swoich potrzeb (głupie pytanie, bo każdy, więc mówiłam o bogatym słowictwie Szekspira itp farmazony o tym ile to słów wymyslił i weszły do języka); jakiego współczesnego pisarza, brytyjskiego lub amerykańskiego ostanio czytałam.

W każdym razie udało mi się wybrnąć kończąc całość 115 punktami. (za pisemny i ustny razem). Cieszę się, ale dla mnie to jeszcze nie to. Czekam na wyniki UAMu. Czekam i czuję, że jajko zniosę bo do 20 lipca chyba nie wytrzymam.
dostanie sie jeszcze o niczym nie swiadczy.... sztuka jest sie utrzymanie na 100diach... haaaaaaaa...... co wy na to mi powiecie.... rozowo nie bedzie i to moge wam obiecac.....
Jak na razie jest rozowo i to nie wiem, czy nie za bardzo .
Hello, własnie zauwazyłam, że ktoś odkopał ten wątek, więc zapytam: czy rzeczywiście jest tak różowo? Mam informacje od znajomych (wiecie, zanajomi znajomych znajomych) i z tego co słyszę to na szczecińskiej anglistyce raczej się studenci nie przemęczają. Trochę trudno mi w to uwierzyć bo koniec końców studiuję anglistykę (ale gdzie indziej) i nie jest lekko.
Cześto macie kolokwia?
Macie wejściówki?
Jak zajęcia z fonetyki? Cisną bardzo?

pozdr
Thoma
Temat przeniesiony do archwium.