Testy na UJ filologię ang II stopnia

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 39
poprzednia |
Czy ktoś ma może te testy? Chodzi o te, które są przydatne na egzamin na filologię angielską II stopnia(magisterskie uzupełniające)? W jaki sposób można zdobyć te testy? czy możliwe jest ich wypożyczenie z uczelni czy należy je tylko przejrzeć na miejscu?
Dziękuję i pozdrawiam
hej, mam testy z 2005, 2006 na 2 letnie mag. uzupeł. UJ - podaj adres to Ci wysle
Witam, mam prośbe - czy mogłabyś mi wysłać test ale tylko z 2005 roku?? Będę bardzo wdzięczna, mój adres: [email]
Dziękuję z góry!!!
Dziękuję...
Czy adres może być mailowy? nie chciałabym ujawniać publicznie swojego adresu domowego, mail to [email]
Jeszcze raz dziękuję serdecznie, jak mogę się odwdzięczyć?
Ja tez poprosze [email]
Ja też poproszę: [email]
Jeśli jeszcze to przeczytasz, prześlij również mi, będę Ci ogromne wdzięczna!!:) [email]
czy ja tez sie zalapie?:) moj mejl : [email] Wielkie dzieki!!!
To i ja się dołączam do prośby! [email] Z gory wielkie dzieki!!!!!!
tez poprosze jesli mogę oba testy:-) [email]
Też poproszę
godis at gazeta.pl
Ja także poproszę o przesłanie testów jeśli to nie problem ;) Z góry dziękuję;)
ja też bym poprosila o testy , moj mail : [email]
Z góry dziękuje pozdrawiam
ja tez bym poprosila tesciki na e-mail jesli to mozliwe [email] z gory dziekuje:)
a tak by the way to ile osób mają zamiar tam przyjąć? czy ktoś wie? jest szansa, że przyjmą więcej z uwagi że to są studia płatne.... ??
Mają zamiar przyjąć 75 osób, z mojego doświadczenia sprzed dwóch lat wynika, że przyjęli jakieś 5 osób więcej jak był limit. Testy z poprzednich lat są do nabycia w bibliotece na ul.Mickiewicza 9, IV piętro.
Byłbym również most grateful za przesłanie teścików [email] Z góry dziękuję
Hej, czy ktoś z Was rozwiązywał już te testy? Jak wiadomo są bez klucza, więc może jakiś home-made klucz ktoś z Was by udostępnił? Możemy powymieniać się sugestiami, myślę że to niezły pomysł bo egzamin tuż tuż... :)
Do Lenni- mogę też prosić o wysłanie tych testów? Będę wdzięczna bardzo i dziękuje z góry. Mój mail: [email]
i ja! i ja! ja mam tylko z 2006... [email]
Do Lennie: Hej! Zostało mi tylko kilka dni, ale czy ja również mogłabym otrzymać od Ciebie testy? Byłabym wdzięczna! Pozdrawiam i z góry dziękuję:)
a i mój adres to : [email]
ja równiez prosilabym o te testy :), z gory dziekuje :) moj mail [email]
take care
ja też bardzo poproszę o przesłanie mi testów [email] z góry dzięki
czy ktos moglby wrzucic te pliki np. na sendspace.pl i podac link? bedzie o wiele prosciej
dzieki
Hej - jesli nie omdlałeś (omdlałaś?) jeszcze od wysyłania, to i ja bardzo bardzo proszę [email] Z góry serdeczne dzięki
Witam zgromadzonych:)Jeśli ktoś z Was posiada rzeczone testy, rocznik mi obojętny, bardzo proszę o przesłanie na [email]
Jeśli ktoś już je zna, będę wdzięczna za krótki opis czego się mogę po nich spodziewać? z góry dziękuję
Link do testów: http://rapidshare.com/files/284797950/UJ_Testy.zip.html
Pozdrawiam:)
Witam, czy możesz uploadowac te testy jeszcze raz? niestety ten link juz wygasl ;[, bede bardzo wdzieczna :)
ja tez bardzo proszę :) [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 39
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia