nnkjo twp kraków:)

Temat przeniesiony do archwium.
witam!! :)
mam wielką prośbę czy ktoś z Was studiuje lub studiował na nnkjo towarzystwa wiedzy powszechnej w krakowe??co moglibyście powiedzieć na temat tego collegu??z góry dzieki :)
pozdrawiam:)
JA RÓWNIEŻ DOŁANCZAM SIĘ DO PYTANIA PODOBNO JEST TAM WYSOKI POZIOM ODPOWIEDZCIE.JAK NIE ZAŁAPIĘ SIĘ NA UCZELNIE TO MAM ZAMIAR TAM SIĘ UCZYĆ.WCZEŚNIEJSZE WPISY O NKJO TWP SĄ OK.A JAK JEST AKTUALNIE???????SŁUCHACZE NKJO W KRAKOWIE PISZCIE CO NA DASZYŃSKIEGO SŁYCHAĆ.WASZE OPINIE BĘDĄ BARDZO POMOCNE WIELU NIEZDECYDOWANYM!!!!!!!!!NARKA
>Ja również dołanczam się

Co robisz??

dołączam
NIECH BĘDZIE DOŁĄCZAM ,JAKBY CO TEŻ CHCĘ WIEDZIEĆ.
To nkjo twp jest płatne? A jeśli tak to ile się płaci za semestr?
hej :) Ja skończyłam NKJO TWP w 2009 roku :) Byłam na dziennych. Ogólnie powiem tak, poziom wysoki trzeba się dużo uczyć wykładowcy z Uniwersytetu Pedagogicznego :))) Jeśli traficie na PNJA na 2 roku z Panem Dydowiczem na literaturę z Panią Panecką a na 3 roku na PNJA z Panem Szerockim to naprawdę jeśli bedziecie się przykładać do nauki to bardzo dużo się nauczycie. Ciężko u Nich kest ale są calkiem w porządku. Kolegium bardzo fajne ja miałam extra grupę i wszyscy sobie pomagaliśmy. Niestety nie wszyscy skończyli ale większość obroniła licencjat :) Na obronę się jedzie do Lublina na UMCS i z stamtąd się ma dyplom licencjacki. Ja skończyłam jestem zadowolona dostałam się bez problemów po tej szkole na dzienne studia mgr na Uniwersytet także polecam!!! Życzę powodzenia!!!!!!!!!! aaaaaaa jakby ktoś chciał więcej informacji na temat NKJO TWP to piszcie na [gg] pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Programy do nauki języków