NKJO Radom - kandydaci !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! Przygotowuję się do egzaminu do NKJO w Radomiu, może jest tu ktoś kto też tam zdaje? Miło byłoby wiedzieć że nie tylko ja siedzę teraz nad książkami... ;) Wiecie może ile osób na miejsce jest w tym roku?
hej no ja wlansie tez teraz tam zdaje:) na miejsce sa 3 osoby moze nie bedzie tak zle;)pozdrawiam i powodzenia :)))
czesc ja studiuje w radomiu w kolegium.don\'t worry!!!!!!!! bedzie dobrze i trzymam kciuki
Cześć, a nie byłabyś (byłbyś?) tak miła i nie podzieliła się swoimi wrażeniami z egzaminu? Trudno było? Na jakim poziomie trzeba być żeby się dostać? Ja najbardziej boję się ustnego... ALe mam nadzieję że będzie dobrze :) Pozdrawiam i mam nadzieję że zobaczymy sięw październiku :)
cobera1, też mam nadzieję że będzie dobrze :) Do zobacznia na egzaminie :)
egzamin poziom to dobre FCE.a ustne sa bardzo latwe.
No i jak wam poszło? Ja nie wiem, jestem raczej zadowolona ale np.kulturówkę zawaliłam...
Ja odradzam tą uczelnię.Skonczylam ja w tym roku.Niestety musze przyznac - ze to byl bald życia.Traktuja cie jak uczniaka z podstawówki, nie ma zadnych ALE w zadnych kwestiach,traktuja siebie na równi z UW a jednak poziom NKJO Radom ma wiele do zyczenia (vide tegoroczna afera z podrabianymi pracami dyplomowymi).

Jesli ktos lubi atmosferę taka jaka panowala w podstawówce tudzież w liceum (pse pani, obowiazkowe bycie na kazdych zajeciach bez zadnego ALE nawet jesli sie jest chorym i ma sie zwolnienie od lekarza) i lubi byc traktowany jak gówniarz - to uczelnia w sam raz.

Ja,po spedzeniu w niej 3 lat czyli perspektywy czasu stwierdzam: mizeria.
Moze kiedys to kolegium bylo dobre i na dorym poziomie.Teraz?W miescie gdzie jzu sa 3 kolegia jezykowe - powoli traci racje bytu i przestaje byc konkurencyjne i atrakcyjne.

PS.Oczywiscie nie wszyscy i wszystko jest "słabe" na tej uczelni,ale biorac pod uwage wszystkie plusy i minusy rachunek jest prosty...szczerze odradzam.
zgadzam sie z Toba.niesety w Radomiu ta uczelnia to ciagle najlepsza perspektywa dla tych co nie maja pieniedzy i musza studiowac panstwowo dziennie.ja sie dostalam za 2 razem.fakt faktem szkola ma swoje udziwnienia i przyznaje Ci duzo racji.Z roku na rok jest coraz mniej osob na 1 miejsce i coraz latwiej sie dostac,ale i tak badz co badz nadal trudno...mysle ze sytuacja zmieni sie za kilka lat kiedy przyjda prawdziwe nize demograficzne.wtedy latwiej bedzie sie dostac do innych miast na uniwersytety i juz nie bedzie takiego oblozenia.ehhhh

powiedz co robisz po tym kolegium?? pytam z ciekawosci,bo jesli nie zawale jakiejs potrojnej sesji to moze to skoncze....
to jakie kolegium jest naprawdę dobre ?;>
żadne.
HEJ:) Może mi ktoś powiedzieć na ile trzeba zdac mature zeby sie dostac bez wiekszego stresu? i wogole ile najmniej trzeba bylo w tym roku? i jak duzo chetnych? Pytam z ciekawosci. W tym roku mam mature i nie wiem co dalej.
Kolegia są dobre dla tych, którzy chcą być nauczycielami. Nic innego nie można po nim robić.
Ale i tak myślę, że Stare Miasto to najlepszy wybór spośród kolegiów. Przynajmniej jest wysoki poziom. W innych płacisz i możesz potem mieć marną wiedzę i nigdzie nie zdać na magisterskie studia.
Kiedyś słyszałam, że z maturą rozszerz 55 % przyjęli osobę
kolegia i tak teraz stracą chętnych, bo na politechnice otworzyli filologię.
siemka ja też chodzę do tego Kolegium, ale dziwi mnie podejście niektórych wykładowcow do tzw,,słuchaczy"(nas). Nie mowie o wszystkich wykładowcach, ale zdecydowana wiekszość(prawie wszyscy) traktują nas zlewkowo. Niektóre zajęcia wogóle prawie nie są prowadzone a na koniec przychodzi zaliczenie:D. Mam na mysli pewną panią ale nie będę mówić o kogo dokładnie chodzi, jednak przyznam że to jest żenujące gdy w ostatnim weekendzie szkoły mozna sie dowiedzieć że przyjdzie nam coś poprawić, ale już nie ma czasu przed wakacjami i dopiero po.Zdaję sobie sprawę z tego że to szkoła zaoczna jednak miałam nadzieje że czegoś tu sie naucze a jeśli nie to przynajmniej nie powinno byc takiego zaliczenia skoro nie było zajęć.Sory
miałam na myśli TWp;)
Hej! Mam nadzieje że jeszcze ktoś tu zagląda:P mam bardzo ważne pytanie do osób uczących sie w nkjo w radomiu, znaczy jest tych pytań trochę więcej niż jedno, ale wyskoczę z takim najważniejszym jak dla mnie;) ile trwają tam wakacje? bo obiło mi się o uszy że 2 miesiące, a na każdej uczelni wyższej trwają przecież 3... proszę o rychłą odpowiedź gdyż być może to zaważy na moim wyborze:D:D
nie wiem skąd masz takie informacje, ale jak na każdej uczelni u nas wakacje również trwają 3 miesiące, to jest odgórne ustalenie osoby odpowiedzialnej za uczelnie wyższe :)
No właśnie też nie wiem skad ta osoba co mnie tym straszyła miała takie infrmacje;) wydawało mi się to niemożliwe, ale skoro ktoś tak twierdził, to wolałam spradzić;) dzięki za info :D
Hej, mam zamiar złożyć papiery, ale nie wiem, czy mi punktów wystarczy :-)
Czy ktoś mógłby podać próg w zeszłym roku?
Dołączam się do proźby mańka44 ;) maniek44, a jakie wyniki miałeś na maturze?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa