summer school

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos Was byl kiedys w summer school na ktoryms z angielskich uni? jezeli tak, to na jakim kursie, gdzie i czy sie Wam ogolnie podobalo! zastanawiam sie nad takim kursem, jako dodatek do moich wakacyjnych planow zwiazanych z praca w Anglii; chcialabym choc troche liznac Anglii studenckiej, jak nie moge tam studiowac :-)
Bylam w 2003 roku na kursie "Introduction to English Law" w London School of Economics. Podobalo mi sie bardzo tylko zdecydowanie pozostal niedosyt. Nie da sie niestety w tak krotkim czasie (3 tygodnie) zaglebic sie w interesujace tematy. Na pewno da sie jednak "liznac Anglii studenckiej" tylko uwazaj bo od lizania mozna sobie narobic apetytu!:) W tej chwili od wrzesnia robie studia podyplomowe (Master of Laws) na King's College London i widze jak duza jest roznica w zaangazowaniu w studiowanie miedzy summer school a wlasciwym kursem.

Nie bardzo rozumiem dlaczego piszesz ze nie mozesz studiowac w UK? Wierze, ze dla chcacego nic trudnego, wiec mam nadzieje, ze jak juz "lizniesz" nic Cie nie powstrzyma przed kontynuowaniem nauki full time :)

Powodzenia!
Macie jakieś info na temat stypendiów na Summer School? Może być UK lub USA. Konkretnie chodzi mi o cos takiego jak np. Summer school na Harvardzie, gdzie przyjmują uczniow 11 lub 12 klasy aby zobaczyli jak sie studiuje itp. Ale bez stypendium niewykonalne:( Wiec jakbyscie mieli jakies info na ten temat (obojetnie jaki uni byle zeby byl w miare dobry; gdyby w okolicach NY to juz byloby super;) ) to bardzo proszę o odpowiedź.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa