Hej!rn20 funtów to wcale nie jest tak malo:) A za te kwote mozna sie odzywiac naprawde zdrowo. Serio. Przykladowe ceny - 2kg mandarynek 2 funty (starczyna tydzien), 1/2 kg truskawek 1,69 (tez na dwa, trzy dni jako deserek), chleb tostowy ok 1 funta a przyjego smaku starczy na wiecej niz tydzien:), banany kg 1 funt, galon mleka 1-1,5 funta, litr mleka czekoladowego niecaly funt, pomidory 1,5 funta za kg, jajka 0,75 za 6 sztuk, 3 kg ziemniaczkow 1,5 funtarnNaprawdemozna sobie dobrze zjesc, jesli sie samemu gotuje, a nie je te paskudztwa z mrozonek. Pozdrawiam!!!! Aha - paczke dobrych slodyczy kupisz juz za 0.5 - 1 funta!!!!