kto planuje studiować w Holandii?????

Temat przeniesiony do archwium.
Hoi,
czy jest ktoś z was forumowiczów(czy jakoś tak to się pisze;)), kto chciałby lub zamierza studiować w Holandii????Chętnie nawiązałabym kontakt, bo sama planuje wyjechać do Holandii na studia za 3 lata po skończeniu licencjatu w Polsce. Mnie szczgólnie interesuje Amsterdam lub Utrecht. Czekam na wasze wpisy i będę wdzięczna z jakieś wskazówki związane ze studiami:) Pozdrowienia.
Hej,
Mam tez taki plan. Bylem rok na stypendium w Stanach w 12 klasie i chcialbym studiowac cos co przygotowalo by mnie do bycia nauczycielem angielskiego ( oprocz TEFL certyfikatu). Bede zdawal w maju nowa mature i nie wiem jakie przedmioty zdawac oprocz angielskiego i polskiego.
Powodzsenia sprawdz nuffic.com
do holandyi jadymy!!!!!!!!!!!!!!!
u nos we wsi Kluczyki wszystie jada do holandyi, hej!
prosze dostarcz mi informacj na temat studiowania w Holandii bo ja wlasnie tu jestem i niewiem gdzie sie udac
do chlopaka zdajcego nowa mature...jak ci sie udalo dostac do stanow na stypendium?Mam tez zamiar zrobic jakies miedzynarodowe uprawnienia do nauczania j.angielskiego.Mam na razie polskie.A dlaczego nie chcesz robic TEFla?To powszechnie uznawany dokument,ale nie wiem gdzie go mozna zrobic poza Kanada i Australia.Jak wiesz to pisz na [email]
czes ja tez chce isc tu na studia. Tylko moj angielski chyba jest za slaby. Ja bym chciala do Maastricht lub Sittart do fontys hoogescholen na nauczyciela angielskiego tyle ze pracuje i nie wim czy moge studiowac tu zaocznie.
witam,ja też yślę o studiach poza granicami polski po licencjacie.teraz jestem na 2 roku i powoli musze zacząc o tym myśleć. jak coś to pisz.Mój [gg] , [email]
Hej!Ja bylam w Rotterdamie- 8 miesiecy an stypendium i musze stwierdzic ze ciezko jest zalatwic sobie stusia na stale!!Bardzo duza jest biurokracja a dla Polakow wciaz sa okresy przejsciowe wiec ciezko znalezc prace!!Studia sa bardzo drogie na przyklad w Hadze okolo 8000 euro na rok(po licencjacie), w mniejszych miejscowosciach moze byc taniej okolo 1500 euro np. Breda!!Moze zalatwic sobie dofinansowanie z rzadu holenderskeigo ale musisz udowodnic ze pracujesz w niewielkim wymiarze godzin a jak wcxzesniej wspomnialam ciezko zalatwic legalna prace!!Nie jest latwo ale zycze powodzenia bo naprawde warto!!Poza tym studia w Holandii sa wyjatkowo banalne porownujac do polskich..
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia za granicÄ…