Wypełniam właśnie papierki dla UCASu (wersja komputerowa) i mam kilka wątpliwości, jeśli ktoś z Was potrafiłby je rozwiać, to byłabym baaaardzo wdzięczna :)
Chodzi mi m.in o to, że jest tam pytanie o miesiąc i rok ukończenia szkoły średniej. Ja kończę w kwietniu 2006, ale wyniki matur są dużo później, mam to uwzględnić czy napisać po prostu kwiecień 2006?
Druga sprawa to pytanie "Have you attended other secondary school or college before?"-oczywiście rozumiem pytanie, ale skoro na górze mam wpisac nazwę szkoły, to to pytanie ma się nijak. Nie abrdzo rozumiem. ?
Co trzeba wpisać w personal statemate? I co z ocenami i wynikami matur, skoro one będą dopiero za kilka miesięcy? Co mam napisać?
Jeśli mam certyfikaty językowe z innych języków niż angielski to czy też, i jeśli tak to gdzie je wpisać?
I ostatnie pytanie :) Czy jeśli wybieram jako formę płatności za studia stypendium z SAAS (chodzi mi o Szkocję), to mam wpisać po prostu SAAS czy może jakoś inaczej trzeba to zaznaczyć?
Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi
Pozdrawiam serdecznie. :)