Studia w Szkocji 2015/2016

Temat przeniesiony do archwium.
31-34 z 34
| następna
wybieram się do Strathclyde - ktoś jeszcze jedzie do Glasgow i szuka jakiegoś mieszkania?
Cytat: matt_007
wybieram się do Strathclyde - ktoś jeszcze jedzie do Glasgow i szuka jakiegoś mieszkania?

Radziłbym zacząć szukać i to szybko. Mieszkania teraz zaczną szybko schodzić ze stron, bo za tydzień zaczynają się zajęcia na collegach i większość studentów wraca już na poprawki. :)

Powodzenia!
Hej :) Zamierzam aplikować na rok 2[tel]do Szkocji - Edinburgh, Dundee, może Strahclyde... Myślałam też o Anglii, ale do sedna. Czy aplikowaliście sami, czy korzystaliście z pomocy np. Smart Prospects??? Nie wiem, niektórzy są sami w sobie skuteczni ws. aplikacji, a ja szczerze trochę się cykam, czy czegoś nie sknocę - PS... Możecie pomóc??
Pozdrawiam,
Patrycja :)
Cytat: Chaseyourdreams
Hej :) Zamierzam aplikować na rok 2[tel]do Szkocji - Edinburgh, Dundee, może Strahclyde... Myślałam też o Anglii, ale do sedna. Czy aplikowaliście sami, czy korzystaliście z pomocy np. Smart Prospects??? Nie wiem, niektórzy są sami w sobie skuteczni ws. aplikacji, a ja szczerze trochę się cykam, czy czegoś nie sknocę - PS... Możecie pomóc??
Pozdrawiam,
Patrycja :)

Bylo juz kilka watkow na temat firm 'pomagajacych' dostac sie na studia - serio tak przerasta Cie wypelnienie aplikacji z imieniem, nazwiskiem, adresem, ocenami z matury? Jesli tak, to moze powinnas przemyslec pomysl studiowania za granica, tam nikt za Ciebie nie bedzie wypelnial dokumentow ;) Zdarzaly sie wypadki, kiedy aplikacja przez takie firmy byly gubione, niewyslane, zle wypelnione itp. Personal statement i tak musisz napisac sama.
31-34 z 34
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie