Uni w Edynburgu

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Z koleżanką zdajemy maturę w 2016r. i obie planujemy pójść na studia do Szkocji. Najbardziej zależy nam na Edi ale moj kierunek jest na QMU i Napier a koleżanki tylko na Napier. Czy ktoś mógłby coś powiedzieć o tych uczelniach? Wiem, że mają dużo niepochlebnych opinii ale jestem ciekawa czemu? Oczywiście ja nie celowałabym w University of Edinburgh bo to za wysoki poziom, koleżanka by chciała, nie wiem jak ona ocenia swój poziom ale tak czy siak jej kierunku tam nie ma. Jedyny uni poza Edi który ma oba kierunki to Glasgow Caledonian. W innych miastach jest tylko po jednym a zależy nam na mieszkaniu razem.

Będziemy bardzo wdzięczne jeśli ktoś poda opinie i je uzasadni.

Pozdrawiam!
Nie mają za dobrych opinii, bo to zwyczajnie dość słabe/mocno średnie uczelnie, z QMU na czele jako byłą szkołą gotowania :) Ale to też zależy od tego, na co konkretnie się wybieracie. Jest dużo więcej uczelni w Szkocji niż tylko te dwie czy trzy (wliczając Caledonian). Jakie kierunki wybieracie, skoro nie ma ich na UoE?
Oliwko widzę, że wciąż się udzielasz, bardzo miło widzieć Twój wpis pod moim postem. Dzięki Tobie dowiedziałam się wszystkiego co mnie interesowało o Szkocji, dziękuję za Twoją pracę i pomoc ;D
Ja idę na Hospitality, a Vika na Cryminology :)
Czy jesli Uni jest taki słaby to ciężko po nim znaleźć pracę czy na jakiej zasadzie to działa?
Chodzi jeszcze o to, żebyśmy mieszkały razem, a jeśli są to dwie uczelnie w jednym mieście, to jedna z nas będzie miała daleko, lub obie trochę daleko co jest całkiem głupie. No i Napier jako jedyny ma połączenie Hospitality z Events management a oba kierunki mnie interesują jednak na Hospitality zależy mi najbardziej.

 »

Programy do nauki języków