Problemy z UCAS

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, chciałabym się dowiedzieć czy na stronie UCAS jest możliwość wpisania ocen z matur z dwóch różnych lat. Chodzi o to, że maturę zdałam w roku 2015, ale planuję napisać jeszcze dodatkowo maturę z j. niemieckiego w maju 2016. Niestety na stronie UCAS wyświetla mi się komunikat, że mogę jedynie wpisywać egzaminy zdane w latach, w których uczęszczałam do liceum, czyli rok 2016 jest dla mnie niedostępny. Oprócz tego pojawia się problem ze wpisaniem nazwy szkoły - jest za długa i mieści się zaledwie jej połowa, choć wyświetlają się szkoły z o wiele dłuższymi nazwami. Bardzo proszę o pomoc.
Tak, jest taka możliwość. Najpierw dodajesz normalnie swoje liceum, z normalną datą ukończenia i z tymi przedmiotami, które już zdawałaś na maturze w 2015. Później musisz dodać swoje liceum jeszcze raz (jako kolejną szkołę) i wpisać je z datą rozpoczęcia i zakończenia czerwiec 2016 (wtedy kiedy będziesz dobierać j.niemiecki). Jeśli nie możesz wpisać takiej samej daty rozpoczęcia i zakończenia, to możesz wpisać wrzesień 2015 - czerwiec 2016. I tutaj dodajesz ten jeden konkretny przedmiot który będziesz zdawać w 2016 (niemiecki). Dodatkowo możesz wyjaśnić w PS dlaczego tak właśnie wpisałaś te dane, żeby mieć 100% pewnosci, że zrozumieją.

Nazwę liceum możesz w jakiś sposób maksymalnie skrócić, np. Liceum nr X, Warszawa. Najważniejsza jest matura, a nie nazwa liceum :)
Dziękuję bardzo za tak szybką odpowiedź, bardzo pomocna :)
A czy mam wpisywać maj czy czerwiec? Bo egzaminy są w maju, a wyniki w czerwcu i nie jestem pewna co tam wpisać.
edytowany przez mayamel: 07 lis 2015
Myślę, że nie ma aż to tak kluczowego znaczenia, ale ja wpisywałam czerwiec bo wtedy są wyniki :)
Dziękuję raz jeszcze :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy