Studia w Londynie 2017/2018, LCF

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
przejrzałam watki o studiach w Anglii. Czy ktoś z Was planuje studiować w Londynie, a jest teraz w drugiej klasie liceum?

Ja będę aplikować na London College of Fashion. Czy ktoś jest zainteresowany tym Uni? Jaki kierunek?

Ja chciałabym tam studiować stylizację modową. Najbardziej przeraża mnie zrobienie portfolio. Nie umiem rysować, nie jestem w ogóle uzdolniona plastycznie.

Rozmawialiście już o tym z rodzicami? Piszecie IELTS?

Pozdrawiam
Hej, planowałam studiować na wydziale UAL akurat nie LCF ale LCC. Wszystko było super, dostałam się bez problemu, przeszłam przez interview, IELTS'a zdałam tak jak chcieli, a potem pojawił się problem - koszt akademika... Nie chcę mieszkać na stancji ze względu na to, że od wielu osób słyszałam o tym jak trudno jest załapać wtedy jakikolwiek kontakt z innymi studentami - Londyńczycy mają swoich znajomych i nie kwapią się do poznawania nowych studentów, a inne osoby z zagranicy często mieszkają w akademiku, przez co też nie są pierwsze do zawiązywania kontaktów, a jeśli nie mieszkają w akademiku to albo poznali kogoś na foundation year albo coś w tym rodzaju. A koszt akademika przekraczał 9000 funtów i na UCASIE był wymóg w akceptacji, że pierwszy rok opłaca się z góry. Jeśli masz na to kasę - wybieraj UAL bo to serio dobra szkoła, jeśli nie to polecam równie dobrą - UCA.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie