Aston University

Temat przeniesiony do archwium.
hej! czy ktos z Was bedzie studiowal/studiuje na Aston University w Birmingham? bo ja tam bede juz niedlugo;)
Ja nie studiuję, ale myślę o sudiowaniu w Angli (jestem po maturze i jeszcze nic w tym kierunku nie robiłam). Mogłabyś udzielić mi kilku informacji jak dostałaś się na studia i jak ja mogłabym to zrobić?
lenka_ magda a to jest to samo co University of Birmingham? niee chyba to są różne...ale pytam w razie by co:) bo jak te same to jak się dostanę i ja moze tam będę :P
hej!

1.wiem tylko, jak sie dostac na studia doktoranckie, na temat undergrad nie mam zielonego pojecia - ale na forum jest wielki watek "studia w UK so far so good", mnostwo informacji jak sie dostac na studia
2. nie, Aston to nie University of Birmingham - Aston jest malym (6,000) uniwerkiem w centrum Birmingham. University of Birmingham jets o wiele wieksze. ale tez fajnie, ze bedziesz w tym samym miescie - powodzeina!!!
kto idzie do aston w tym roku tzn we wrzesniu
ja ide do Aston od wrzesnia :)
Witam, dajcie znac na maila jak mozecie ludzie z Aston, [email] albo na moje gg 6[tel], bo nie moge znalezc kontaktu do Was a potrzebuje pomocy. pozdrawiam serdecznie :)
mozesz probowac uderzac np do Lukasza [email] ;)
Śmiesznie tak się natchnąć na swoje dane przypadkiem serfując po necie :)
Oczywiście możecie pytać :) Pozdrawiam Lukasz
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa