studia artystyczne w GB

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie!
Wybieram się na studia artystyczne do Anglii (dokładniej do Londynu) 2007/08. Pomyślałam, że może znajdą się tutaj osoby którym również marzą się kierunki artystyczne, a które chciałyby podzielić się posiadanymi informacjami, pochwalić osiągnięciami czy też opowiedzieć o tworzeniu portfolio:) Rekrutacja na tego typu studia zaczyna się co prawda dopiero w styczniu ale myślę, że miło byłoby znaleźć kogoś kto dzieli podobne pasje i ma podobne trudności i marzenia o studiowaniu w GB:)
Pozdrawiam!
Ja mam pytanie.. Czy na studia artystyczne tez musze posiadac certyfikaty jezykowe??
no i ogolnie co sie liczy podczas rekrutacji? Bo u nas to sie nic nie liczy, wystarczy miec mature..
daj maila to pogadamy, mysle ze moge udzielic Ci paru wskazowek...
Witam!!!moj chlopak w tej chwili jest w UK,marzy o studiach architektonicznych wlasnie tam ale narazie zdawal do szkoly tutaj bo jak sie orientowalismy mozna sie przeniesc,jesli macie jakies ciekawe informacje to piszcie
Pozdrawiam
bede wdzieczna za wskazowki:) [email]
mój mail to [email] i jestem zainteresowana każdą możliwą informacją na temat takowych studiów, ale sama też już się nieco orietuję.

A czy jest ktoś z jakiegoś Fashion?
oczywiscie ze trezba zrobic ielts zeby studiowac na uczelni artystycznej, ja jestem na NCAD dublin i trezba conajmniej 6.5 dostac z testu.wersji academic a nie general,mimo tego ze jest to akademia artystyczna tez trezba pisac eseje z estetyki socjologii filmu itc wiec trezba miec certyfikat
na mojej uczelni jest wydzial fashion etc ale to itlandia a nie UK
witaj!zamierzam wybrac sie na takie studia w przyszlym rokurnrnjednak mam jeszcze malo danych na ich temat..a jaka ty szkole wybrales?rnprosze napisz mi co nie co (jak jest np.ze stypendiami)rnjestem bardzo ciekawarnmoj email: [email] cie serdcznie:)rnania
Witam!!
Będe zdawał w tym roku 2006/2007 do Leeds Collage of Music na postgraduate jazz course. Mam pytanie odnośnie formularza CUKAS: czy w dziale education, przy okazji skończonych szkół, w polu 'exam centre number' chodzi o podanie oceny? Czy dotyczy to zupełnie czegoś innego?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
exam centre number - znaczy cos innego. Kazdy osrodek/uczelnia itp maja swoje i/d numer -. Gdzies inne pole w formularzu UCAS napewno pyta o ocene.
Hej! Fajnie, że chcesz studiować kierunek artystyczny, ja również chce studiować w Anglii ale architekture. Wybralam uczelnie w Nottingham albo w Bristolu i musze stworzyc portfolio. Jesli masz jkaies fajne pomysly to możemy się powymieniać:) o to mój [email]
sorrka jeszcze raz podaje swojego emaila monianowa
witam. jestem zainteresowany studiami artystycznymi np. grfika lub wzornictwo. oczywiscie chodzi o studia w anglii. bylbym ci bardzo wdzieczny za kontakt ze mna i udzielenie mi kilku informacjii. moja poczta [email]
Temat przeniesiony do archwium.