Getting into Cambridge and Oxford

Temat przeniesiony do archwium.
31-32 z 32
| następna
Chce zkładać na zagraniczną uczelnie papiery. Kierunek studiów jaki mnie interesuje to medycyna. Myślałem własnie o Cambridge, ale jestem w 1 klasie (szkoła średnia ;P)i mam jeszcze trochę czasu. Czy może ktos wie, czy dyplomy tej szkoły są honorowane w innych krajach? Bo podobno są szkoły, których dyplomy są nieakceptowane w np. Ameryce i jakieś problemy z tym są z tym potem. Wogóle czy medycyna na Cambridge jest realna? Warto? Co możecie mi polecić, dać jakieś rady? Jak wspomniałem, specjalnie się tym tematem chce zainteresować wcześniej, żeby wogóle te plany nabrały realnych kszatłtów. Jak widzę warto by było znaleść jakiś ciekawy temat z biologii lub chemii i spróbować pobawić się w małego naukowca. W dodatku jeszcze mature zdać wysoko... Ale jakie przedmioty wybrać? Planuje się przygotowywać do olimpiady z chemii, może coś z tego wyjdzie, bo pewnie taka wzmianka w papierach by pomogła. Angielski znam nienajgorzej, za kilka miesięcy zdaje CAE. A ejszcze mam 2 lata na pracę nad nim. Czy może medycyna to gdzie indziej? Jak tak to gdzie? Z góry thx
http://www.thestudentroom.co.uk/forumdisplay.php?f=15
31-32 z 32
| następna

« 

Praca za granicą

 »

Praca za granicą