drobne pytanie

Temat przeniesiony do archwium.
mam taki temat 'On your desert island the pigeon
post will bring you only one music journalism publication each month. Which one would you choose and why' - czy 'music journalism publication' rozumiecie jako jakiś magazyn czy raczej pojedyńczą comiesięczną publikację np danego autora? i przy okazji jeszcze takie pytanie - dostałam email z uniwersytet że mam przyslać examples of work. napisali mi w tym liście 'Enclosed is a sheet which details the selection criteria and the type of work we would like you to send' - czy ja mam jakieś zaćmienie umysłu czy to znaczy że opis tego co mam przysłać jest dołączony? to dlaczego nic takiego nie dostałam? nie mam pojęcia co mam im przysłać wysłałam emial z prośbą o porade i nic nie odpowiedzieli...
>mam taki temat 'On your desert island the pigeon
>post will bring you only one music journalism publication each month.
>Which one would you choose and why' - czy 'music journalism
>publication' rozumiecie jako jakiś magazyn czy raczej pojedyńczą
>comiesięczną publikację np danego autora?

raczej wlasnie czasopismo.

i przy okazji jeszcze takie
>pytanie - dostałam email z uniwersytet że mam przyslać examples of
>work. napisali mi w tym liście 'Enclosed is a sheet which details the
>selection criteria and the type of work we would like you to send' -
>czy ja mam jakieś zaćmienie umysłu czy to znaczy że opis tego co mam
>przysłać jest dołączony?

'dolaczono kryteria wyboru i rodzaj pracy, jaka masz przyslac'

Widzisz tam jakies kryteria wyboru?
no właśnie nic nie mam. dostałam mial właśnie z tym tematem i stwierdzeniem że mam przysłać te examples of work i tyle. moze wsadzili to do załącznika który nie doszedł, sama nie wiem... mam tylko jeszcze 3 dni (na szczęście mogę to wysłać mailem) - ale właśnie nie wiem co wysłać. a email ode mnie zignorowali...

« 

Au Pair

 »

Szkoły językowe