potrzebuje porady

Temat przeniesiony do archwium.
Otoz jestem po studia informatycznych ale juz od dawna interesuje sie ekonomia i dlatego chcialbym isc na studia ekonomiczne w UK. Problem mam z referencjami i statementem. Czy nauczyciel lepiej zeby cos napisal ze podczas studiow juz myslalem o ekonomii? Jak nauczyciel z jednego kierunku ma poswiadczyc ze bede dobry na calkiem innym kierunku? Zeby ci na uni w UK nie myslaleli ze zmieniam kierunki jak rekawiczki. Drugie pytanie czy w statemencie rowniez powinienem zawrzec troche o zlym wyborze studiow informatycznych? I jak to umotywowac? Ktos ma jakies pomysly ?
Drogi Daras 181,
nie martw sie tym co inni maja do powiedzenia na Twoj temat, tylko rob to z czym sie identyfikujesz. Jesli uwazasz, ze wazne jest dla Ciebie wziecie opinii od nauczyciela to ja bierz, ale nie uwazam, ze wybierajac nowy kierunek ktokolwiek bedzie Cie o to pytal. I nikogo to nie obchodzi jak Ty chcesz urzadzic swoje zycie. Jesli ekonomia jest Twoim powolaniem - 3, 2, 1... START!
Mnostwa sukcesow i pozytywnej energii od: Sims 150.
>Czy nauczyciel lepiej zeby cos napisal ze podczas studiow juz myslalem o ekonomii?

Niech pisze prawdę: czy nauczyciel wiedział, że interesujesz się ekonomią? Czy np. robiłem jakieś projekty dyplomowe/semestralne zwiażane z zastosowaniem informatyki w ekonomii? Jeżeli nie, to po co ma to pisać. Napisane 'intereował sie ekonomią" bez podania przykładów nie da nic moim zdaniem.


>Jak nauczyciel z jednego kierunku ma poswiadczyc ze bede dobry na calkiem innym kierunku?

że masz zdolności analityczne, logiczne myślenie, jesteś pracowity, potrafisz wyjść poza wąską specjalizację

>zeby ci na uni w UK nie myslaleli ze zmieniam kierunki jak rekawiczki.

Jeżeli po jednych studiach robisz drugie, to znaczy, że 1. potrafisz doprowadzić sptawy do końca (skonczyles studia), 2. masz szerokie zainteresowania. To wszystko przemawia na Twoja korzysc.


>Drugie pytanie czy w statemencie rowniez powinienem zawrzec troche o zlym wyborze studiow informatycznych? I jak to umotywowac? Ktos ma jakies pomysly ?

Chcesz napisac 'wybralem zle studia'? Pomysla 'a teraz znowu pewnie bedzie zalowal'.
Zastanow sie!
thx , pozdr
thx , pozdr
thx , pozdr
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Nauka języka